صفحه اصلی / وبگردی / جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی

جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی

جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی : اگر از افرادی هستید که در خارج از ایران زندگی می کنید احتمالا این اصطلاح را شنیده اید ولی ایرانیان از افرادی هستند که با این اصطلاح غریبه می باشند و به گوششان شنیده نشده است. جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی به آخرین جمعه ی ماه نوامبر گفته می شود که مردم برای سال نو میلادی و جشن کریسمس خرید می کنند و خودشان را برای جشن بزرگی آماده می نمایند.
سبدخرید جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی

خصوصیات بلک فرایدی چیست ؟

اگر شما هم می خواهید یک محصول خاص گران قیمت بخرید می توانید از بهترین فرصت یعنی زمان بلک فرایدی جمعه سیاه استفاده کنید. فلسفه حراج بلک فرایدی ارائه تخفیف های وسیع و زیاد به همراه همه ی کالاها و محصولات از تمامی دسته ها نوع هاست. دیگر جمعه سیاه به ایالات متحده اختصاص ندارد بلکه شما در هر نقطه ی از جهان می توانید فروشگاههای بزرگی را ببینید که با این طریق سبب استقبال زیاد مشتریان خود شده اند.

جمعه سیاه

بلک فرایدی یا جمعه ی سیاه : این روز در آمریکا به معنی روز شکر گزاری است و جالب است بدانید که این روز در ایالات متحده تعطیل نمی باشد ولی معمولا کارمندان از پیش تر برای این روز مرخصی می گیرند. همه ی فروشگاهها تقریبا کارشان را برای این روز از چهار صبح شروع می کنند و تا قبل از تاریک شدن هوا به کارشان ادامه میدهند.البته در این روز فروشگاههای مختلف برای ایجاد یک رقابت جذاب محصولاتی را با قیمت پایین و به عنوان حراجی به مشتریان عرضه می کنند و همین موضوع سبب شده تا بیش از گذشته مشتریان در ایالات مختلف آمریکا با عنوان حراج جمعه سیاه روبرو شوند.
این حراجی ها فقط به محیط فروشگاه ها اختصاص ندارد بلکه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز این حراجی را در خود جای داده اند و سبب شده اند که مشتریان زیادی جذب آنها شود. از گذشته ها با ورود این فروشگاه های اینترنتی به جمعه سیاه سبب شده که نوعی جدیدی از حراجی ها در دنیا به وجود اید و میزان این تخفیف ها نیز زیادتر از پیش شده است. هم اکنون فروشگاههای زیادی هستند که جز بزرگ ترین برگزارکنندگان حراج بلک فرایدی می باشد که می توانیم به آمازون ، علی بابا و بست بای اشاره کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *