صفحه اصلی / اخبار فناوری / یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی

یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی

یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی : ایرانسل جز یکی از اپراتورهای تلفن همراه در ایران است که در حیطه ارائه خدمات اینترنت ،خدمات شبکه تلفن همراه، اینترنت پر سرعت وایکمس ثابت فعالیت می کند.در سال۹۲ ایرانسل به عنوان اولین و بهترین اپراتور در ایران معرفی گردید.

هم اکنون می توان به خدمات متنوعی ایرانسل مانند اینترنت پرسرعت تلفن همراه (۲G-3G-4G-4/5G) ، اینترنت بر بستر وای فای wifi، اس‌ام‌اس و ام ام اس SMS & MMS ، تماس صوتی ، خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس ثابت ایرانسل ،پیامگیر صوتی و سرویس بازیابی تماس، ریزمکالمات سیم کارت‌های اعتباری ، رومینگ ،درخواست شارژ ، درخواست تماس و … اشاره کرد.

یک ساعت مکالمه رایگان برای مشترکان دائمی ایرانسل

مشترکان دائمی ایرانسل می توانند روزانه از یک ساعت مکالمه رایگان بهرمنده شوند.تنها کافیست در هر روز کد #۱*۴۴۴۴* را شماره گیری کنید.همچنین از این پس مشترکان دائمی با نرخ تخفیفی ۳۳/۳ تومان در دقیقه از تعرفه تماس با هر خطی در درون کشور لذت خواهند برد.

۴۴۴۴#*

اگر شما هم می خواهید هزینه های ایرانسلی تان را کاهش بدهید می توانید از این کد استفاده نمایید. اگر می خواهید بسته مکالمه خودتان را فعال نمایید می توانید کد #۱*۴۴۴۴* را شماره گیری کنید.

توجه داشته باشید شما با خرید هر بسته مکالمه ، این امکان را دارید که تا پیش از تاریخ انقضای بسته از یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی در همان روز بهره مند شوید تنها کافی است کد #۱*۱ *۴۴۴۴* را شماره گیری نمایید.

زمانی شما بخواهید هزینه بسته را پرداخت نمایید نیز می توانید از اعتبار سیم کارت خودتان کسر نمایید یا از کارت های بانکی استفاده نمایید که با احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود.

ایرانسل طرح های پیشنهادی برای هر کاربر را با توجه به الگوی مصرف آنها تعیین می کند پس طرح ها برای کاربران با یکدیگر متفاوت می باشد.

نکته) طرح های که شما خریداری می کنید در کوتاه ترین زمان برایتان فعال می گردند.

 

این مطالب را نیز ببینید!

هواوی با رشد بسیار بالایی در فروشش روبرو شده است

رشد چشمگیر هوآوی در بازار گوشی های پرچم دار دنیا در نیمه اول سال ۲۰۱۸  …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *