صفحه اصلی / اخبار فناوری / SmartSleep هدبند افزایش کیفیت خواب کمپانی فیلیپس

SmartSleep هدبند افزایش کیفیت خواب کمپانی فیلیپس

یکی از مسائل مهم دنیای روانشناسی خواب عمیق می باشد که بسیاری از بزرگسالان از آن بی بهره اند و بسیاری از افراد نیز برای افزایش کیفیت خواب خود به داروهای شیمیایی و گیاهی روی می آورند. این موضوع زمانی برای شما روشن می شود که صبح روزی که شب قبل آن دیر خوابیده باشد، کسل و بی حوصله هستید و تمرکز کافی را بر روی کارهای خود ندارید. اکنون کمپانی فیلیپس با بهره گیری از علم روانشناسی نوین هدبند SmartSleep را طراحی کرده است که سبب می شود کیفیت خواب شما در زمان استفاده از این هدبند در طول شب افزایش یابد و صبحی با نشاط را آغاز نمایید.

هدبند افزایش کیفیت خواب

کارایی این هدبند به گونه ای است که با پخش اصوات ملایم مغز شما را به عمیق ترین حالت خواب فرو می برد و به نوعی آرامش عصبی را برای شما پس از یک روز سخت و طاقت فرسا فراهم می نماید. اگر کمی در خصوص خواب عمیق اطلاعات داشته باشید، قطعا می دانید که خواب عمیق حالتی است که نورون های مغز استراحت می نمایند و ذهن فرصت پردازش و ذخیره سازی اتفاقات و خاطرات را پیدا می کند.

SmarSleep دارای یک سری حسگرهای داخلی برای لمس پشت گوشی ها و پیشانی می باشد که فعالیت ذهنی شما را پردازش کرده و پس از انجام یک سری بررسی ها متفاوت داده های حاصل از آن را به گوشی هوشمند شما ارسال می کند. زمانی که این هدبند تشخیص بدهد شما به خواب عمیق فرو رفته اید، اسپیکرهای مورد استفاده در آن صدای آرامی را برای شما پخش خواهد کرد که این صدا متناسب با فعالیت ذهنی شما کم یا زیاد می شود.

هدبند افزایش کیفیت خواب

به این موضوع توجه داشته باشید که این صدا سبب بیدار شدن شما از خواب نمی گردد بلکه سبب عمیق تر شدن خواب شما نیز می شود! زیرا به شدت خفیف می باشد. اساس طراحی این هدبند بر خواب بزرگسالان بنا شده است و کمپانی فیلیپس انتظار دارد که بتواند تمرکز و تقویت حافظه را برای افراد به ارمغان بیاورد. اما یکی از موضوعاتی که ممکن است کاربران را راضی نکند قیمت آن است که این کمپانی قیمتی معادل ۴۰۰ دلار را برای این محصول در نظر گرفته است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

۳۵.۹ میلیون دلار از سهام ساتیا نادلا در مایکروسافت به فروش رسید

ساتیا نادلا | این روزها در شرایط اقتصادی و بحران های جهانی بسیاری از افراد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *