صفحه اصلی / اخبار فناوری / درمان فوری سردرد شدید

درمان فوری سردرد شدید

درمان فوری سردرد شدید : سردرد را قطعا بیشتر ما تجربه کرده ایم و می دانیم که جز مواردی است که سبب می شود بسیاری از ما نتوانیم فعالیت های روزانه مان را انجام بدهیم و گاهی فرصت مراجعه به پزشک را نیز نداشته ایم. ما به شما توصیه می کنیم به جای اینکه همیشه از داروهای شیمیایی استفاده نمایید به سراغ داروهای طبیعی و گیاهی بروید. شما به وسیله درمان طبیعی زیر می توانید دردهای خود را تسکین ببخشید و البته سیستم ایمنی بدنتان را تقویت نمایید و با برگردان  الکترولیت ها در بدنتان یک محیط قلیایی را ایجاد نمایید. آب لیمو به عنوان یک ترکیب موثر در درمان سردردهای میگرنی است که می تواند تاثیر فوق العاده ی را در قلیایی کردن بدن به وجود بیاورد و زمانی که با نمک صورتی هیمالیا ترکیب می شود این اثر بخشی را چندین برابر می کند.

اگر شما میگرن دارید باید صبور باشید و باید بدانید که اغلب این داروهای که برای میگرن تجویز می شوند اثری تسکین دهندگی موقت دارند و گاهی آسیب های را به شما خواهند رساند و سبب بروز اعتیاد می گردند.سردرد های میگرنی زمانی که بروز می دهند ، نور می تواند سبب تشدید شدت آنها شود.

چگونه سردردمان را سریعا آرام کنیم؟

شما می توانید مواد زیر را تهیه کنید و به صورت طبیعی سردردهای شدید میگرنی را درمان نمایید.

مواد تشکیل دهنده درمان طبیعی میگرن:

½ قاشق چایخوری نمک صورتی هیمالیا

آب نصف لیمو

یک لیوان آب

یک لیوان آب تهیه نمایید و آب لیمو و نمک را درون آن بریزید و بهم بزنید. معجون شما آماده است می توانید با نوشیدن این معجون در زمان سی ثانیه به بهبود درد خود کمک کنید.

این مطالب را نیز ببینید!

مکعب روبیک هوشمند نیز عرضه شد

گوکیوب با استفاده از تکنولوژی مدرن خواهد توانست معمای حل روبیک را به ما یاد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *