صفحه اصلی / اخبار فناوری / سن ابتلا به ام اس

سن ابتلا به ام اس

سن ابتلا به ام اس : بیماری ام اس جز بیماری های است که سبب می شود اختلال های در سیستم ایمنی بدن اتفاق بیوفتد.  کاهش حافظه ، اختلال های جنسی ، دوبینی ، سرگیجه،بی حالی و افسردگی ، ضغف و گرفتگی عضلات و … از جمله علائم اولیه این بیماری هستند. متخصصان اینگونه می گویند که شایع ترین سن ابتلا به ام اس ۲۰ الی ۴۰ سالگی می باشد.

سن ابتلا به ام اس : هنوز هم نمی توان دلیل اصلی مبتلا شدن به بیماری ام اس را شناسایی کرد ولی تغذیه ناصحیح و سبک های غلط در زندگی را می توان از عواملی دانست که سبب شیوع این بیماری شده اند.از مهم ترین عواملی که سبب می شوند این بیماری بروز دهد می توان به ویتامین D  و ضعف در سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.متخصصان با توجه به علائمی که بیمار دارد برای درمان آن اقداماتی را شروع می کنند و سپس داروهای را برای افسردگی ، خستگی ، اسپاسم و … تجویز می نمایند.

سن ابتدا به ام اس چیست ؟

سن ابتلا به ام اس : عوامل مختلفی می توانند سبب شوند که از میزان مبتلا شدن به این بیماری کاسته شود که می توان به مصرف غذاهای تازه به جای غذاهای فست فودی اشاره کرد.

افسردگی و بی حالی : لازم است بدانید بیماری ام اس علاوه بر اینکه آسیب های جسمی را برای فرد پدید می آورد بلکه سبب می شود که فرد دچار آسیب های روحی نیز شود. خیلی از بیماران مبتلا ام اس ، ایجاد تغییرات در خلق و خو ، تحریک پذیری ، احساس افسردگی را از مشکلات رایج خود میدهند.

کم شدن میزان حافظه : متاسفانه افراد مبتلا به ام اس با کاهش و ضعف حافظه ، ناتوانی در تمرکز ، مشکلات در زبان و … با پیشرفت بیماری روبرو می شوند.

سرگیجه های بی دلیل : یکی از نشانه های که افراد مبتلا به ام اس دارند این است که بدون هیچ دلیلی دچار سرگیجه می شوند.

مطالب مرتبط :

علایم‌ ام اس | تشخیص بیماری ام اس

ام اس خفیف

علت ام اس چیست؟

درمان ام اس کشف شد

این مطالب را نیز ببینید!

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

اساس دنیای امروز دنیای دیجیتال می باشد که بسیاری از افراد در این عرصه در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *