صفحه اصلی / اخبار فناوری / معایب برلیانس H320 زیر ذره بین

معایب برلیانس H320 زیر ذره بین

معایب برلیانس H320 :  طی چند سال گذشته خودروهای چینی برلیانس شامل H220 .H230 .H320 توسط یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی سایپا با نام پارس خودرو به بازار داخلی کشور وارد شده اند و در این زمان نیز موفق شده تا به فروش خوبی نیز برسند .

معایب برلیانس H320

معایب برلیانس H320 را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. اما دلایلی وجود که ما می توانیم طبق آنها متوجه شویم که چرا برلیانس H320 نخریم؟

معایب برلیانس از نظر قیمت

نقاط ضعف برلیانس H320 : قیمت جز مواردی است که اغلب مشتریان همیشه آن را در اولویت فاکتورهای خریدشان قرار می دهند ولی در رابطه با قیمت این محصول هم باید بدانید مانند اکثر محصولات چینی ، فراتر از ارزش واقعی آن می باشد. قیمت این محصول در نمونه دستی خود ۴۹ میلیون تومان و در نمونه اتوماتیک خود برابر با ۵۷ میلیون تومان و انتخاب رنگ خاص می باشد که با توجه به سیاست های فروش و اهداف ساختاری این شرکت ، از رقبای هم رده خود بالاتر بوده است و البته از تصور خریداران نیز کمی بالاتر می باشد.

معایب برلیانس از قدرت تولیدی موتور

قدرت تولیدی موتور و پیشرانه موتور به عنوان یکی از معایبی است که برخی از مشتریان و خریداران برای این خودرو عنوان کرده اند و آنها اینگونه می گوید که در مسیرهای سربالایی با سرعت کم روبرو می شوند. پیشرانه ی که در این خودرو استفاده شده حجمی برابر با ۱۴۹۸ دارد و می تواند توانی یکسان با ۱۰۳ اسب بخار در ۵۸۰۰ دور در دقیقه تولید نماید که با توجه به ابعاد و وزن این خود به نظر کمی ضعیف می باشد. برخی از رسانه ها در بهترین شرایط اینگونه اعلام کرده اند که شتاب رسمی این خودرو در نوع اتوماتیک خود برای اینکه از صفر مطلق به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد با ۱۳.۲ ثانیه برابر می باشد که در برابر دیگر رقیب های خود ، جای صحبتی باقی نمی ماند.

معایب برلیانس از گیربکس قدیمی

یکی دیگر از نقاط ضعف این خودرو گیربکس قدیمی آن است که در نوع اتوماتیک آن دیده می شود. گیربکسی که در برلیانس H320 استفاده شده است در واقع از نمونه های قدیمی و منسوخ شده می باشد که به صورت چهار ساعته اتوماتیک است. البته شاید بتوان اینگونه نظر داد که برای جاده های بیرون شهری و اتوبان ها چون ضریب دنده ها کم است ، این خودرو با افت روبرو می شود و صدای موتور زیادتر از حد وارد کابین می گردد ولی برای استفاده شهری می تواند مناسب باشد.

خودرو برلیانس

در نوع گیربکس دستی ، این مدل یک جعبه دنده پنج سرعته دستی دارد که کارکرد و هماهنگی خوبی را از خود نشان داده است و در مقابل نوع اتوماتیک ، می توان آن را خودروی جذاب و البته با هزینه های خیلی کم در زمان سرویس های دوره ی دانست.

دقت داشته باشید متاسفانه بیشتر خودروهای که در ایران تولید می شود یک مشکل اصلی به نام ضعف مونتاژ دارد و البته برلیانس نیز همین ضعف را برای مشتریان به همراه داشته است.

اگر تجربه ی در رابطه با استفاده از این خودروها دارید حتما در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید…

آیا مقاله معایب برلیانس H320 زیر ذره بین برای شما مفید بود ؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد خودرو برلیانس H320 هستیم با ما همراه باشید.

این مطالب را نیز ببینید!

بانکداری اینترنتی بانک ملت : راهنمای تصویری

بانکداری اینترنتی بانک ملت ؛ راهنمای تصویری : یکی از خدماتی که بانک ملت به مشتریان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *