صفحه اصلی / اخبار فناوری / معایب هایما S7 زیر ذره بین

معایب هایما S7 زیر ذره بین

معایب هایما S7 زیر ذره بین : هایما اس ۷ خودرویی متفاوت از ایران خودرو است ، اما اگر این خوردو جدید را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم ، متوجه می شویم که این خودرو نسخه مونتاژ شده یک خودرو چینی است.

بررسی معایب خودرو هایما

هایما با دلیل طراحی زیبا ، دارای بودن مدل گیربکس اتومات ، ایمنی بالا و خدمات پس از فروش خوب می تواند یک گزینه خرید برای شما باشد ؛ اما بسیاری از مشتریان علاقه مندند قبل از خرید ویژگی های مثبت و منفی آن را بدانند در ادامه این مقاله به معایب هایما S7 خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

احتمال خروج هایما S7 از خط تولید

بسیاری از شرکت های ایرانی برای تولید محصولات جدید خود از روند فروش آن تصمیم به ادامه تولید یا عدم تولید آن می گیرند. با توجه به عدم استقبال از خرید خودرو هایما S7 توسط مشتریان ایرانی شاید این خودرو در آینده توقف تولید داشته باشد از این رو خرید محصولی که توقف تولید دارد یک مشکل حاد برای خریدار خواهد بود و پیدا کردن قطعات پس از توقف تولید کاری بس دشوار برای مشتریان خودرو ها به شمار می رود.

 هایما S7 زیر ذره بین

خدمات پس از فروش هایما S7 در هاله ای از ابهام

با توجه به اینکه خودرو هایما S7  در تیراژ کمی تولید شده است ، و با توجه به عدم استقبال از سمت خریداران ایرانی و احتمال خروج این خودرو از خط تولید ایران خودرو داشتن انتظار خدمات پس از فروش از شرکت ایران خودرو کاری بیهوده است ، در کنار تمامی این موضوعات این نکته را در نظر داشته باشید اگر خدمات پس از فروش از سمت ایران خودرو ارائه نشود تعمیر کاران آزاد هم با توجه به عدم آشنایی با این خودرو مونتاژ شده چینی شما را در گرفتن خدمات پس از فروش هم دچار مشکل خواهد کرد.

افت قیمت در هنگام فروش هایما

با توجه به عدم استقبال خریداران ایرانی از خودرو هایما اس ۷ این نکته را در نظر داشته باشید که برای فروش این خودرو اولا باید به خریدار تخفیف خوبی را ارائه کنید ، تخفیفی که بتوان آنرا سریعتر به فروش رسانید ، از این رو در فروش این محصول هم باید این خودرو را با قیمت پایینتری به فروش رسانید.

وزن بالا و موتور ضعیف هایما

یکی دیگر از مشکلات اصلی خودرو هایما S7 داشتن وزن بالای آن است ،البته وزن بالا زمانی خود را نشان می دهد که در این خودرو از یک موتور ضعیف تری استفاده شود. در خودرو هایما از یک موتور ۲ لیتری و قدرت ۱۴۸ اسب بخاری استفاده شده است که در مقابل وزن ۱۵۵۰ کیلو گرم موتوری ضعیف به شمار می رود از این رو شتاب جذابی را از این خودرو انتظار نداشته باشید.

معایب هایما S7

مشکلات متفرقه هایما اس ۷

هایما اس ۷ در کنار مشکلات اشاره شده در بالا برخی از مشکلات غیر قابل قبولی را هم داراست ، بطور مثال در برخی از خودرو های این خودرو چینی قفل کردن چرخ های عقب اتفاق افتاده است ، مشکل دیگری که در این خودرو مشاهده شده است ضداهای عجیب و غریب این خودرو در سرعت های بالای ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت است.

این مطالب را نیز ببینید!

مخفی کردن حالت آنلاین در اینستاگرام

این روزها در نبود پیام رسان تلگرام بسیاری از افراد از اینستاگرام برای برقراری ارتباط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *