صفحه اصلی / اخبار فناوری / معایب پژو ۲۰۷i

معایب پژو ۲۰۷i

خودروی پژو ۲۰۷ در ایران تفاوت زیادی با نسخه ی اصلی تولید شده در فرانسه دارد و به نوعی برخی از افراد می گویند این خودرو ۲۰۶ پلاس می باشد نه ۲۰۷! این خودرو در یک دوره وارد ایران شد و خط تولیدی در ایران به راه انداخت اما پس از اجرای تحریم ها این کمپانی فرانسوی طی یک تصمیم جنجالی تولید آن را متوقف کرد و دیگر ۲۰۷ در ایران تولید نشد. پس از برجام دوباره کمپانی پژو با استقبال ایرانی ها روبرو شد و خط تولید در ایران راه انداخت که پژو ۲۰۷i را تولید کرد. در واقع ۲۰۷i خودرویی است که به شدت چینی است زیرا برخی از قطعات این خودرو به ایران نمی آیند و ایران خودرو برای تولید آن دست به دامان چینی ها شده است. شاید شما نیز قصد خرید این خودروی نو نوار شده ی ایرانی را داشته باشید اما پیش از خرید حتما این متن را مطالعه نمایید.

پژو 207i

نقص های پژو ۲۰۷i

  • یکی از ایرادات اساسی این خودرو خشک بودن داشبورد آن می باشد. در ابتدا ممکن است با سوار شدن بر آن شاهد یک دیزاین طراحی جدید باشید ولی حیف که جنس این دیزاین پلاستیک خشک می باشد و پس از مدتی سوار شدن صداهای عجیب و غریبی از داشبورد این خودرو خواهید شنید! قلنج خودرو می شکند ? اما نسبت به بسیاری از خودروهای داخلی هم قیمت، داشبورد خوبی دارد ولی انتظار داریم که خودروسازان داخلی رفته رفته از داشبوردهای نرم تر برای خودروهای خود استفاده نمایند.

پژو 207i

  • یکی دیگر از ایراداتی که به این خودرو وارد است، سواری خشک و خسته کننده ی آن می باشد، به خصوص در محور عقب! زمانی که شما ۲۰۷i را خریداری می کنید قطعا با صداهایی در قسمت پشتی خودرو مواجه می شوید که باید مدتی از آن استفاده نمایید تا اینن صداها کاهش یابند و یا از کمک فنرهای نرم و لاستیک های خارجی استفاده نمایید.

پژو 207i

  • گیربکس خشک این خودرو نیز یکی دیگر از مسئله های این خودرو به حساب می آید، زیرا افراد در زمان رانندگی با این خودرو به دردسر می خوردند و در زمان تعویض دنده با صداهای عجیب و غریبی روبرو می شوند وحتی گیربکس اتوماتیک آن نیز با کمی تاخیر اقدام به تعویض دنده می نماید!

 

دیدگاه خود را در مورد پژو ۲۰۷i با ما در میان بگذارید.

این مطالب را نیز ببینید!

مکعب روبیک هوشمند نیز عرضه شد

گوکیوب با استفاده از تکنولوژی مدرن خواهد توانست معمای حل روبیک را به ما یاد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *