صفحه اصلی / اخبار فناوری / معایب پژو ۴۰۵

معایب پژو ۴۰۵

پژو ۴۰۵ داریم، اونم چه ۴۰۵ای…! اولین خودرویی که آتش گرفتن را در ایران بر سر زبان ها آورد همین ۴۰۵ بود ? حال اگر از این موضوع بگذریم و کمی به گذشته نگاه کنیم، خواهیم دید که این خودرو در انواع و اقسام مدل های مختلف در ایران حضور پیدا کرده ولی هنوز شاهد هیچ تغییر اساسی در این خودرو نبوده ایم، بدتر شده است که بهتر نشده…. ۴۰۵ جی ال، ۴۰۵ جی ال ایکس، ۴۰۵ جی ال آی، ۴۰۵ اس ال ایکس و الی ماشالا!

پژو 405

این خودرو یکی از اساسی ترین عیب هایی که دارد موتور قدیمی آن می باشد. موتور ۴۰۵ برای سال های ۱۹۹۰ می باشد که دیگر در سراسر دنیا منسوخ شده است ولی به لطف ایران خودرو هنوز هم در ایران موجود بوده و بسیاری از افراد مجبور هستند که آن را خریداری کنند. میزان مصرف ۴۰۵ نسبت به بسیاری از خودروهای امروزی بالاتر می باشد و بالطبع آلایندگی آن نیز بالاست اما همچنان ایران خودرو بدون توجه به آلودگی هوای شهرهای بزرگ به فروش خود ادامه می دهد.

اگر از موتور این خودرو بگذریم و به طراحی مدل های متفاوت و گل گلی ۴۰۵ نگاهی بیندازیم، می بینیم که در تمامی مدل ها هیچ تغییری در طراحی این خودرو مشاهده نمی کنیم…پس SLX؟! بله، بله…تنها تغییری که در اس ال ایکس مشاهده می کنیم همین تغییر چراغ ها و داشبورد فـــــــوق حرفه ای ۴۰۵ می باشد که به دلیل همین تغییرات بسیاری از افرادی که قصد خرید ۴۰۵ را نداشتند، دوباره به سمت این خودرو جذب شده اند!

پژو 405

این خودرو در ابتدا با قیمت ۸ میلیون تومان وارد بازار ایران شد و آن هم درست زمانی بود که هنوز ۴۰۵ در بسیاری از کشورها خودروی بروز و مدل بالایی به حساب می آمد اما با گذشت این همه سال بجای آن که شاهد کاهش قیمت این خودرو به دلیل قدیمی تر شدن آن باشیم، افزایش قیمتی ۴ برابری را شاهد هستیم! هم اکنون این خودرو در رنج قیمتی ۳۱ الی ۳۲ میلیون تومان در حال فروش می باشد و به همین دلیل برخی از افراد این خودرو را برای خود مناسب می دانند (از سر اجبار…)

 

دیدگاه خود را در این خصوص با ما در میان بگذارید.

این مطالب را نیز ببینید!

تعداد کاربران تلگرام به چه میزان کاهش داشته؟!

کاهش تعداد کاربران تلگرام | یکی از اعضای نظارت مجلس در شورای عالی فضای مجازی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *