صفحه اصلی / اخبار فناوری / چگونه چربی شکم را بسوزانیم ؟

چگونه چربی شکم را بسوزانیم ؟

چگونه چربی شکم را بسوزانیم ؟ چربی از موارد ازار دهنده ی هستند که اگر آنها را داشته باشیم مخصوصا در ناحیه شکم سبب احساس نارضایتی ما می شود تا جایی که وقتی جلوی آینه باشیم مداوم چشمانمان به شکم است و به فکر هستیم که آنها را از بین ببریم البته فراموش نکنید متاسفانه قرص ها و داروهای زیادی تبلیغ می شود که ادعا می کنند طی چند روز معجزه می کنند و برای همیشه شما از شر رها می شوید ولی آنها جز تبلیغات هیچ چیز نیستند . هیچ دارویی نیست که بتواند شما را یکروزه و سریع از شر چربی ها رها کنند بلکه نیاز است زمان مشخصی بگذرد و شما با روش های صحیح چربی سوزی شکم را انجام بدهید.

از بین بردن چربی شکم

۱)ورزش  : ورزش از دسته مواردی است که سبب می شود شما به تناسب اندامی که می خواهید برسید.درازونشست بهترین ورزشی است که برای اینکار معرفی می شود. شما باید به صورت دائمی اینکار را انجام بدهید البته درازونشست باید به صورت صحیح انجام شود تا به دیگر عضوها آسیب وارد نکند.

۲)رژیم غذایی منظم: اگر می خواهید چربی های شکم تان اضافه  نشود باید یک رژیم غذایی منظم بگیرید و در آن از مواردی مثل غذاهای پر از سیب زمینی یا خوردن غذاهای سنگین در شب خودداری نمایید.

مصرف چربی ها را به حداقل برسانید ولی پروتئین ها هیچ تاثیری در چربی شکم ندارند و می توانید از انها مصرف نمایید.

۳)استفاده از چربی سوزی های طبیعی : برای اینکه به چربی سوزی شکم کمک بیشتری بکنید از چربی سوزی طبیعی مثل انار استفاده کنید. انار باید به صورت کامل مصرف شود و تنها آب آن را مصرف نکنید. البته چای سبز خواص متعددی داشته است که یکی از آنها سوزاندن چربی است می توانید چای سبز مناسب خریداری نمایید و در هفته از آن استفاده کنید.

به نظر شما چگونه چربی شکم را بسوزانیم ؟

این مطالب را نیز ببینید!

بانکداری اینترنتی بانک ملت : راهنمای تصویری

بانکداری اینترنتی بانک ملت ؛ راهنمای تصویری : یکی از خدماتی که بانک ملت به مشتریان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *