صفحه اصلی / اخبار فناوری / مولتی ویتامین مینرال چاق کننده است؟

مولتی ویتامین مینرال چاق کننده است؟

مولتی ویتامین مینرال چاق کننده است؟ امروزه متاسفانه برخی از افراد به دلیل رژیم های ناسالمی که در زندگی روزانه شان جایی گرفته اند نمی توانند ویتامین های ضروری را برای بدنشان تامین نمایند و به همین دلیل از مولتی ویتامین ها مانند مولتی ویتامین مینرال استفاده می کنند.

اما همیشه این افراد نگرانند که آیا واقعا مولتی ویتامین مینرال چاق کننده است؟ و آیا بر روی میزان اشتهای آنها تاثیر گذار است. حتما شما هم می خواهید به جواب این سوال برسید.

اولین چیزی که باید دقت داشته باشید این است که شاید این ویتامین ها به افرادی توصیه شود که می خواهند افزایش وزن داشته باشد و دچار سوءتغذیه هستند و قصد دارند وزنشان را زیاد کنند و البته که بر روی چنین افرادی تاثیر گذار است ولی اگر فرد خود اضافه وزن داشته باشند یا چاق باشد تاثیری در بالا بردن میزان اشتها نخواهد داشت.

برخی از افراد همواره اینگونه فکر می کنند که اضافه وزنشان به دلیل مصرف این نمونه قرص هاست ولی این طرز تفکر اشتباه است و بر روی روند افزایش وزن شان تاثیری ندارد و آنها در صورت منع مصرف مولتی ویتامین تنها نیازهای ضروری بدنشان را تامین نکرده اند.

آیا مصرف این قرص سبب چاقی می شود؟

مولتی ویتامین مینرال  سبب چاقی نمی شوذ ولی برای افرادی که می خواهند چاق شوند و وزنشان اضافه شود توصیه می گردد. همانطور که در پاراگراف های فوق اشاره کرده ایم بر روی افرادی که افزایش وزن دارند تاثیر چاقی نخواهد داشت و همچنین  مصرف مولتی ویتامین مینرال بر روی افرادی که می خواهند وزنشان کم شود و در اصل رژیم کاهش وزن را رعایت می کنند بهترین کمک را خواهد داشت.

یک مولتی ویتامین است که ویتامین های ضروری مثل A و E و C را زیادتر از مقادیر دریافتی از بدن تامین می نماید که به روند کاهش وزن نیز کمک فراوانی خواهد داشت.

نکته مهم

دقت داشته باشید که هر ویتامینی نباید بیش از اندازه برای بدن تامین شود چون مصرف زیادی از حد آنها طبق تحقیقات انجام شده می تواند ۱۶ درصد سبب  افزایش مرگ و میر شود.


مقاله مرتبط :مولتی دیلی چیست ؟


 

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین بازی PS4 را بشناسید

اگر از جمله افرادی باشید که اخبار بازی های منحصر به فرد کمپانی های بازی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *