معایب H30 Cross

یکی دیگر از خودروهای بی کیفیت که در ایران خودرو تولید می شود، خودروی چینی H30 Cross می باشد و واقعا این خودرو از هر لحاظ معیوب بوده و اصلا با دیدن ظاهر این خودرو می توان فهمید که خودرویی به درد بخور نمی باشد. در ادامه به بررسی این خودروی چینی فوق العاده بی کیفیت می پردازیم تا اگر زمانی خدایی نکرده! قصد خرید این خودرو را داشتید با دیدی باز این خودرو را خریداری نکنید! ?

طراحی هاچ بک یا استیشن؟!

یکی از جذابیت های یک خودرو همین طراحی ظاهری آن می باشد و همیشه طراخان باید به هنگام طراحی یک خودرو سلیقه به خرج دهند ولی متاسفانه اچ ۳۰ کراس واقعا یک خودروی قدیمی از لحاظ طراحی و شکل ظاهری می باشد و اصلا هم متفاوت نیست؛ برای مثال این خودرو از لحاظ ایران خودرو، یک اتومبیل اسپرت شناخته شده که واقعا هیچ جای اچ ۳۰ به یک خودروی اسپرت نمی خورد! بلکه با آن جلو پنجره ی قدیمی خود شباهت زیادی به خودروهای فیات دهه ی ۴۰ یا ۵۰ دارد و اصلا باب میل یک شخص امروزی نخواد بود! از سوی دیگر لاستیک های کوچک این خودرو به شدت ظاهر آن را بهم زده است و اصلا تقارنی با بدنه ی آن ندارد. به نظر شما این خودرو استیشن می باشد یا هاچ بک و یا یک کراس اوور؟!؟!؟!؟!

H30 Cross

پلاستیک داریم تا پلاستیک!

H30 Cross به معنای واقعی یک پلاستیک به درد نخور در دیزاین داخلی آن استفاده شده است و به شدت سر و صدا ایجاد می کند و باز هم صد رحمت به جنس پلاستیک خودروهای داخلی دیگر! کابین اچ سی با ابنکه از کابین ۲۰۶ بزرگتر می باشد ولی به اندازه ی یک دهم کابین ۲۰۶ هم راحتی ندارد و به شدت خسته کننده می باشد! (تاسف…!)

H30 Cross

موتور ناراضی کننده!

در زیر کاپوت این خودرو از یک موتور TU5 با قدرت ۱۰۵ اسب بخار استفاده شده است که این موتور همان موتوری است که در ۲۰۶ تیپ ۵ نیز مورد استفاده قرار گرفته است ولی تفاوت این دو خودرو در این است که ۲۰۶ دارای وزنی معادل ۱۰۸۶ کیلوگرم می باشد و برای این خودروی هاچ بک قدرت خوبی به حساب می آید ولی اچ سی کراس دارای وزنی معادل ۱۲۳۰ کیلوگرم بوده و از ۲۰۶ به مراتب سنگین تر می باشد، پس قطعا یک موتور قوی تر برای حرکت این خودرو لازم است نه همان موتور TU5!

H30 Cross

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

مخفی کردن حالت آنلاین در اینستاگرام

این روزها در نبود پیام رسان تلگرام بسیاری از افراد از اینستاگرام برای برقراری ارتباط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *