صفحه اصلی / اخبار فناوری / شاهد تغییرات اساسی در iOS 12 نخواهیم بود

شاهد تغییرات اساسی در iOS 12 نخواهیم بود

در سال گذشته یعنی سال ۲۰۱۷ یکی مسائلی که در خصوص سیستم عامل iOS پیش آمد، مشاهده ی باگ های مختلف در این سیستم عامل بود که به شدت سبب ناامیدی افراد استفاده کننده از دستگاه های هوشمند کمپانی اپل شد، به همین خاطر گفته می شود که گویا اپل قصد ندارد در سال جدید تغییراتی اساسی در رابط کاربری iOS 12 ایجاد نماید و قصد دارد مشکلات و مسائل پیش روی iOS 11 را برطرف نماید.

بر طبق گزارشاتی که از سوی کمپانی اپل منتشر شده است گویا این کمپانی قصد دارد در سال ۲۰۱۹ بروزرسانی های بزرگ خود را انجام دهد و امسال بیشتر بر روی بهبود عملکرد و مشکلات iOS 11 تمرکز دارد؛ برخی از این قابلیت ها شامل کارپلی، رابط صفحه ی هوم و اپلیکیشن های عکاسی و اصلی به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۹ بزرگترین بروزرسانی خود را دریافت خواهند نمود و خبری از آن ها در iOS 12 نیست.

iOS 12

البته در سال جاری بهبودها و قابلیت های متنوعی بر روی این سیستم عامل شاهد خواهیم بود و بر اساس گزارش منابع آگاه این کمپانی امسال بر روی قابلیت واقعیت افزوده، کنترل والدین و سلامتی در iOS 12 کار خواهد کرد. به این نکته توجه داشته باشید که هیچ یک از قابلیت های نام برده توسط کمپانی اپل تایید نشده و حتی اپل در خصوص این ویژگی ها گمانه زنی هم نکرده است، پس این ویژگی ها تنها یک احتمال می باشد.

بروز رسانی iOS همراه با تغییرات و بهبودهای پس زمینه ای موضوع عجیبی نیست و کمپانی اپل در iOS 9 چنین کاری را انجام داد و گوگل نیز در سیستم عامل اندروید به عنوان یک رقیب چنین رویه ای را در پیش گرفت که هم اکنون در اندروید اوریو شاهد تمامی این تغییرات هستیم. به هر حال هر تغییری که در سیستم عامل اپل ایجاد گردد یک سری مخالف و یک سری موافق دارد که قطعا با آن ها روبه رو خواهد شد و در سال ۲۰۱۷ نیز شاهد این مخالفت ها و موافقت ها بودیم.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام چیست ؟

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام | اینستاگرام در همین اواخر شرایط بسیار متفاوتی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *