صفحه اصلی / اخبار فناوری / هدست‌های Gear VR سامسونگ از نگاهی دیگر

هدست‌های Gear VR سامسونگ از نگاهی دیگر

هدست‌های Gear VR سامسونگ : سامسونگ در صنعت تکنولوژی های نو و هوشمند گامی بزرگ برداشته است ، حرکت در مسیر ارائه گجت های هوشمند می تواند یکی از ابزار های بسیار کاربردی در صنعت به شمار رود. واقعیت مجازی یکی از جذاب ترین تکنولوژی هایی است که بسیاری از شرکت های پیشرو در تکنولوژی های نوین در آن فعالیت می کنند . در این مقاله به بررسی اطلاعاتی دیگر از هدست های مجازی سامسونگ خواهیم پرداخت باما همراه باشید.

نمایشگاه چیدمان تعاملی واقعیت مجازی «جایی دیگر» با همکاری شرکت سامسونگ و بنیاد پژمان در کارخانه آرگو در حال برگزاری است.
در این نمایشگاه آثار دو هنرمند کره‌ای و فرانسوی با استفاده از هدست‌های واقعیت‌ مجازی Gear VR سامسونگ به نمایش درآمد تا دوستداران و علاقه‌مندان طی مدت بیش از یک ماه و نیم با حضور در کارخانه آرگو از نزدیک با این هنر مدرن آشنا شوند.
نمایشگاه چیدمان تعاملی «جایی دیگر» با کیوریتوری عماد آل‌ابراهیم و آثار هایون کوآن، فیلمساز کره‌ای-فرانسوی و بالتازار اوکسیتخ، هنرمند فرانسوی از روز ۸ دی ماه امسال آغاز به کار کرد و تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
در این نمایشگاه که با حمایت سامسونگ برگزار شده از هدست‌های واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ برای نمایش آثار و ایجاد تجربه‌ای کم‌نظیر بهره گرفته شده است. براساس اعلام برگزارکنندگان، آثار کوآن و اوکسیتخ با استفاده از واقعیت مجازی در تلاش برای خلق چشم‌اندازی شاعرانه بر پایه‌ی خاطرات انسانی، سعی در برقراری ارتباطی مستقیم و دو سویه بین مخاطب و اثر را دارند. مخاطبان با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی در تجربه‌ای فردی و چندوجهی غوطه‌ور خواهند بود.
در این چیدمان تعاملی بازدیدکنندگان می‌توانند ۶ اثر متنوع از دو هنرمند منتخب نمایشگاه را تماشا کنند. آثاری که در قالب و فرمی جدید زندگی گذشته، حال و آینده بشر را روایت می‌کند. بهره‌مندی از هدست‌های Gear VR موجب شده تا مخاطبان تجربه‌ای فردی و زنده با آثار داشته باشند. در این نمایشگاه همچنین به کمک نمایش فیلم‌هایی مخاطبان با مراحل ساخت ویدئوهای VR بیشتر آشنا می‌شوند.
این نمایشگاه که با حمایت شرکت سامسونگ برگزار شده تا ۲۰ بهمن ماه در کارخانه آرگو به نشانی خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ برگزار می‌شود. برای بازدید از نمایشگاه می‌توانید روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و در روزهای جمعه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ به کارخانه آرگو مراجعه کنید.

این مطالب را نیز ببینید!

رنکینگ تلگرام در الکسا افت زیادی داشت است، چقدر با فیلترینگ تلگرام در ایران ارتباط داشته است؟!

تمامی برنامه ها و اپلیکیشن ها در سایتی به نام الکسا ثبت می شوند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *