صفحه اصلی / اخبار فناوری / دیده نشدن عکس پروفایل در موبوگرام

دیده نشدن عکس پروفایل در موبوگرام

دیده نشدن عکس پروفایل در موبوگرام : موبوگرام به عنوان یکی از اپلیکیشن های است که توانسته است طرفداران زیادی داشته باشد و البته قابلیت های منحصر به فردی نیز دارد. یکی از قابلیت های مهم و ویژه موبوگرام دسته بندی و تفکیک گروه ها ، کانالها و … است. در واقع موبوگرام از برنامه های می باشد که برگرفته از APIتلگرام می باشد و برای پیام رسانی از سرورهای آن استفاده می کند.برخی از قابلیت های موبوگرام را در ادامه به آنها اشاره شده است:

  • تفکیک پیام ها
  • مخفی کردن کانال ها و گروه ها
  • فروارد چندگانه و پیشرفته
  • مدیریت رسانه ها و فایل ها
  • و …

مقاله مرتبط :

دیلیت اکانت موبوگرام

ساخت کانال در موبوگرام


مخفی کردن تصویر پروفایل

افراد زیادی می خواهند بدانند که چگونه تصویر پروفایل خودشان را در موبوگرام مخفی کنند؟ اگر شما هم به دنبال راه و روشی هستید که تصویر پروفایلتان را مخفی کنید باید بدانید اینکار شدنی نیست و شما هر چقدر هم جستجو کنید نمی توانید در میان تنظیمات گزینه دیده نشدن عکس پروفایل در موبوگرام را مشاهده کنید.

اگر شخصی در موبوگرام شما ، مزاحمتان است تنها راهی که می توانید انجام بدهید بلاک کردن شخص مزاحم می باشد. شما زمانی که او را بلاک می کنید به آی دی و شماره تان دسترسی نخواهد داشت و دیگر تصویرتان برای او نمایش داده نخواهد شد. البته روش های ساده ی دیگری نیز وجود دارد که قطعا همه ی شما از آنها آگاه هستید و تنها برای یادآوری در قسمت زیر عنوان شده اند :

  • نباید شماره ی از شما داشته باشد چون حتی اگر شما او را بلاک کرده باشید ، مخاطب می تواند با اکانت دیگری ، عکس پروفایلتان را مشاهده کند.
  • در گروهی که شخص وجود دارد شما نباید حضور داشته باشید.
  • اکانت شما نباید ای دی داشته باشد چون در صورت دارا بودن آی دی ، کاربران می توانند به آسانی با جستجو کردن آن تصویر پروفایلتان را مشاهده کنند.

 


مقالات مرتبط :

آموزش تلگرام

ثبت کانال تلگرام

تفاوت تلگرام و اینستاگرام

چگونه در تلگرام داخل عکس متن قرار دهیم؟

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای جامع انتخاب بهترین تلویزیون های بازار

چگونه می توان یک انتخاب خوب انتخاب کنیم. ویژگی های بسیار کلیدی برای انتخاب بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *