صفحه اصلی / اخبار فناوری / معرفی تلگرام جدید

معرفی تلگرام جدید

دو روز گذشته اپلیکیشن تلگرام X به طور رسمی برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید معرفی شد و همانطور که می دانید این پیام رسان در زمان معرفی به شدت محبوبیت پیدا کرد و بسیاری از افراد دست از سایر پیام رسان ها نظیر وایبر، واتساپ و ایمو کشیدند و به تلگرام روی آوردند، دلیل این موضوع نیز این بود که تلگرام از سرعت و امنیت بسیار بیشتری نسبت به سایر پیام رسان ها برخوردار بود و بسیاری از افراد نیز در دنیای مجازی به دنبال یک اپلیکیشن با امنیت و سرعت بالاتر بودند.

هم اکنون تلگرام به منظور ارائه ی خدمات بیشتر و بهبود برخی از بخش های خود تصمیم به ارائه ی یک نسخه ی جدید گرفت و نام آن را تلگرام X گذاشت این اپلیکیشن نسبت به تلگرام اصلی از سرعت بالاتری برخوردار است و در میزان مصرف باتری نیز بهبود بسزایی را شامل می شود. در این میان روز گذشته تلگرام جدید به یک باره از اپ استور حذف شد و دلیل این امر ارائه ی محتوای نا مناسب اعلام شد ولی پس از گذشت چند ساعت دوباره وارد اپ استور گردید.

پیام رسان تلگرام X یک نسخه ی مجزا از تلگرام اصلی می باشد که بر اساس TDLib کدنویسی شده است و پردازشی سریعتر را برای کاربران به ارمغان می آورد و برخی امکانات و ویژگی های جدید را نیز برای افراد فراهم نموده است.

 

پیشنهادی:

دلایل برتری تلگرام ایکس نسبت به تلگرام

حذف تلگرام و تلگرام X از App Store

تلگرام ایکس (Telegram X)، کلاینت جایگزین تلگرام

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

مخفی کردن حالت آنلاین در اینستاگرام

این روزها در نبود پیام رسان تلگرام بسیاری از افراد از اینستاگرام برای برقراری ارتباط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *