صفحه اصلی / اخبار فناوری / برنامه حذف تبلیغات تلگرام

برنامه حذف تبلیغات تلگرام

برنامه حذف تبلیغات تلگرام :تلگرام جز برنامه های محبوبی است که توانسته است مخاطبان زیادی داشته باشد و مهم تر از همه ، به رونق بسیاری از کسب و کارها نیز کمک فراوانی کرده است و امکانات فوق العاده ی را در اختیار کاربران قرار داده که می توانند از آنها استفاده نمایند.

نرم افزار حذف تبلیغات تلگرام

همانطور که می دانید بارها و بارها به کاربران توصیه شده است تا اپلیکیشن های مورد نیازشان را از سایت ها و منابعی دانلود کنند که بسیار معتبر می باشند و البته برای آنها مشکلاتی را به وجود نمی آورند. این توصیه ها به این دلیل است که افراد بسیاری از طریق تبلیغات درون برنامه، به کسب و کار پرداخته اند البته گاهی این چنین برنامه های آلوده به ویروس هستند و همین موضوع سبب می شود که آنها با مشکلات متعددی روبرو شوند.


مقاله مرتبط : چگونه کانال تلگرام را بلاک کنیم؟


در این رابطه اپلیکیشن های به کمک کاربران آمده اند که یکی از آنها AdClear  می باشد.احتمالا شما هم با تبلیغات در تلگرام روبرو شده اید و می خواهید از شر آنها رها شوید. اگر به فکر استفاده از برنامه حذف تبلیغات تلگرام می باشید ، می توانید اپلیکیشن  AdClear را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

نرم افزار حذف تبلیغات تلگرام AdClear

یکی از بهترین برنامه حذف تبلیغات تلگرام است البته برای همه ی تبلیغات و برنامه ها استفاده می شود. این اپلیکیشن نیازی به روت ندارند و شما می توانید برای حذف تبلیغات در گوشی اندروید از آن استفاده کنید. روش کار بدین صورت است که پیش از اینکه تبلیغات مرورگر اندرویدی شما را احاطه نمایند یا در یک اپلیکیشن شما را ازار دهند آنها بلوکه می کند.

ویژگی های برنامه

  • می تواند در برنامه های مختلف تبلیغات را حذف نماید
  • با اینترنت گوشی و اتصال وایرلس عملکرد خوبی دارد
  • تبلیغات رمزنگاری شده را حذف می نماید
  • بدون نیاز به روت می باشد
  • و ….

دانلود

حجم : ۸ مگابایت

نسخه: اندروید ۴ به بالا

این مطالب را نیز ببینید!

بانکداری اینترنتی بانک ملت : راهنمای تصویری

بانکداری اینترنتی بانک ملت ؛ راهنمای تصویری : یکی از خدماتی که بانک ملت به مشتریان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *