صفحه اصلی / اخبار فناوری / جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام

جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام

جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام : خوشبختانه امروزه کانال های زیادی وجود دارند که می توانند سطح آگاهی مردم را بالا ببرند و برای ما بسیار مفید هستند. البته فراموش نکنید که این کانال ها به کسب و کارها نیز کمک فراوانی کرده اند تا جایی که افراد زیادی برای معرفی کسب و کارشان اقدام به ساخت کانال در تلگرام کرده اند و مشتریان زیادی را جذب نموده اند. ولی گاهی برخی از ما فرصت چک کردن برخی از کانال را نداریم و دوست داریم وارد این گونه کانال ها به صورت ناخواسته نشویم. برای جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام روشی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

گاهی برخی از کاربران اینگونه می گویند که برنامه تلگرام به صورت ناخواسته برایشان اجرا می شود و پنجره ی حاوی عضویت در یک کانال خاص برایشان نمایش داده می شود این اتفاق می تواند حتی زمانی رخ دهد که کاربر هنوز تلگرام را باز نکرده است.کاربران در چنین شرایطی سوال های در ذهنشان پدید می آید مثل اینکه شاید کسی به حریم خصوصیشان وارد شده یا امنیت گوشی همراه شان به خطر افتاده است و …


مقاله مرتبط : چگونه کانال تلگرام را بلاک کنیم؟


یکی از اصلی ترین گزینه های که می تواند سبب ایجاد چنین مشکلی شود نصب برنامه هایم مخرب در دستگاه است البته گاهی برخی از مخاطبانمان نیز اینکار را انجام میدهند. هم اکنون سوال اینجاست که برای جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام چه کاری می توانیم انجام بدهیم؟

عدم ورود به کانال های ناخواسته

۱)وارد اپلیکیشن تلگرام خود شوید.

۲)به بخش تنظیمات(Settings) بروید.

۳) گزینه Privacy and Security را لمس نمایید.

۴) حالا در بخش  Privacy گزینه Groups را انتخاب نمایید.

۵) گزینه My Contact را انتخاب نمایید.با اینکار شما به افرادی که در لیست تان هستند اجازه می دهید که شما را به گروه یا کانالی دعوت نمایند.

جلوگیری از ورود ناخواسته به کانال های تلگرام

اگر می خواهید این امکان برای هیچ کس فعال نباشد می توانید از گزینه Never Allow استفاده کنید و اسامی افراد مورد نظرتان را وارد نمایید.

آیامقاله جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام برای شما مفید بود؟


مقاله مرتبط : نصب تلگرام


 

این مطالب را نیز ببینید!

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

اساس دنیای امروز دنیای دیجیتال می باشد که بسیاری از افراد در این عرصه در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *