صفحه اصلی / اخبار فناوری / حذف تبلیغات تلگرام فارسی

حذف تبلیغات تلگرام فارسی

حذف تبلیغات تلگرام فارسی : برنامه تلگرام به عنوان یکی از اپلیکیشن های است که برای ارسال پیام و فایل از آن استفاده می شود و در واقع به علت اینکه استفاده از آن ساده و راحت است و همچنین رایگان می باشد ، مورد پسند بسیاری از کاربران بوده است به نوعی که شما کمتر کسی را می بینید که از این اپلیکیشن پیام رسان استفاده نکند. اما نباید فراموش کرد که تبلیغات ناخواسته در این اپلیکیشن محبوب به عنوان یکی از مضرراتی است که برای کاربران به وجود آمده است.


مقاله مرتبط : چگونه کانال تلگرام را بلاک کنیم؟


آموزش حذف تبلیغات تلگرام فارسی

حذف تبلیغات تلگرام فارسی : همانطور که می دانید برخی از گروه ها و کانال ها توسط سازمان ها و شرکت ها ایجاد شده اند و البته این امکانات موجب شده است تا افراد سودجو و اسپمرها برای کسب درآمدهای کم ،موجب ناراحت کاربران و عدم آسایش آنها شوند.

پیام های تبلیغاتی

حذف تبلیغات تلگرام فارسی : احتمالا شما هم بر روی تلگرام خود پیام های تبلیغاتی را مشاهده کرده اید و یا افرادی بدون اجازه تان شما را در گروه یا کانالی عضو می کنند که شما اصلا دوست ندارید در آنها حضور داشته باشید. اگر تلگرام فارسی را نصب کرده اید و در حال استفاده از آن هستید و اگر از این پیام های تبلیغاتی مزاحم خسته شده اید و  به فکر حذف تبلیغات تلگرام فارسی هستید باید بدانید که بهتر روش این است که شما از نسخه اصلی تلگرام استفاده نمایید.

همانطور که می دانید بجز برنامه اصلی تلگرام ، اپلیکیشن های دیگری با این عنوان ساخته شده اند و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند شاید برایتان جالب باشد که چرا با وجود اینکه هدف اصلی پول است ، این اپلیکیشن ها به صورت رایگان عرضه می شوند. دقیقا جواب اینجاست آنها با استفاده از همین تبلیغات کسب درآمد می کنند. پس شما برای رهایی از اینگونه تبلیغات کافی است که از نسخه رسمی اپلیکیشن تلگرام استفاده نمایید.

این مطالب را نیز ببینید!

مکعب روبیک هوشمند نیز عرضه شد

گوکیوب با استفاده از تکنولوژی مدرن خواهد توانست معمای حل روبیک را به ما یاد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *