صفحه اصلی / اخبار فناوری / قیمت ارزهای رمزگذاری شده همچنان در حال کاهش

قیمت ارزهای رمزگذاری شده همچنان در حال کاهش

این هفته برای بیت کوین هفته خوبی نبود، شاید بتوان گفت با رسیدن ارزش این ارز به ۸۵۰۰ دلار بدترین هفته خود را داشته و باعث اضطراب و نگرانی سرمایه گذاران شده است. بر اساس آمار نشان داده شده , ارزش CoinDesk در اول روز ۹۰۵۲ بود , اما طی روز قیمت آن به ۷۶۹۵ دلار کاهش یافت اما در ساعات پایانی کمی ارزش خود را به دست آورده و به ۸۴۰۳ دلار رسید. این امر نشان دهنده وضعیت ناپایدار بیت کوین بوده که باعث ایجاد بحث و دلهره در میان سرمایه گذاران نیز شده است.

بر اساس گزارش های منتشر شده , سایر ارزش رمز پایه ها از جمله لایت کوین، اتریوم و ریپل نیز درصدی حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش داشته اند، این در صورتی است که ازرش ارز های دیجیتال سال ۲۰۱۷ , به طور قابل توجهی افزایش یافته و شرایط بسیار بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند. همین امر باعث شد بسیاری از مردم به سرمایه گذاری بر روی این ارز های دیجیتالی علاقه مند شده و برخی از افراد تمام دارایی خود حتی وام های مسکن شان را نیز روی این ارز ها سرمایه گذاری کنند.

ارزهای رمزگذاری شده

کاهش قیمتی که امروز اتفاق افتاد , بسیار شدید و تکان دهنده بود , قرار است قوانین و نظارت های لازم به زودی روی این ارز ها اعمال خواهد شد , همین امر باعث آسودگی برخی از سرمایه گذاران می شود ولی برخی همواره نگران هستند. شایعاتی درباره عدم تأیید بیت کوین نیز به این موضوع دامن می زند. دولت هند اعلام کرده دیگر بیت کوین را به عنوان یک ارز رسمی قبول نداشته و دیگر معاملاتی را بر پایه این ارز انجام نخواهد داد , به دنبال این اقدام هند , کره جنوبی و چین نیز اعلام کردند هیچ گونه ارز دیجیتالی در این کشور ها ارزشی نداشته و نمی توان فعالیتی را بر پایه آن ها در این دو کشور انجام داد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

علائم پوکی استخوان چیست ؟

علائم پوکی استخوان چیست؟ یکی از مشکلاتی که ممکن است برای هر کدام از شما به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *