صفحه اصلی / اخبار فناوری / چگونه حروف کیبورد گوشی اندرویدی را بزرگ تر کنم ؟

چگونه حروف کیبورد گوشی اندرویدی را بزرگ تر کنم ؟

چگونه حروف کیبورد گوشی اندرویدی را بزرگ تر کنم ؟ کاربران زیادی بنابر دلایلی می خواهند کیبورد گوشی خود را بزرگتر کنند و کارکردن با کیبوردهای کوچک را دوست ندارند. کیبورد گوگل همیشه سعی کرده تا بروز باشد. خوشبختانه این امکان برای شما فراهم شده است تا ارتفاع کیبورد خودتان را تنظیم نمایید. اگر شما هم می خواهید کیبوردتان بزرگ تر شود باید تنظیماتی را انجام بدهید که در ادامه این مطلب نوشته شده است.

نکته)  اگر شما می خواهید در گوشی اندرویدی تان دید و خوانایی بیشتر و بهتری داشته باشید می توانید از روش های استفاده کنید. البته فراموش نکنید که قابلیت بزرگ نمایی فقط برای کتاب های الکترونیکی و صفحه های وب است و در اصل نمی توان از این روش برای متن های اطلاع رسانی یا نرم افزارها استفاده کرد.

نحوه ی بزرگ کردن کیبورد

چگونه حروف کیبورد گوشی اندرویدی را بزرگ تر کنم ؟ در گوشی های اندرویدی بدین صورت است که باید ابتدا وارد تنظیمات کیبورد شوید.

۱)برای شروع باید انگشت خود را روی دکمه ی که در سمت چپ Space  است ، نگه دارید تا منوی مرتبط برای شما باز گردد.

۲)حالا باید گزینه  Google Keyboard settings را انتخاب نمایید و در منوی که برای شما باز می شود گزینه Preferences  را لمس نمایید. در این منو گزینه های دیگری نیز وجود داشته که شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

اگر شما Keyboard height را انتخاب نمایید گزینه های زیر را مشاهده می کنید:

  • Short
  • Mid-short
  • Normal
  • Mid-tall
  • Tall

اگر می خواهید هر کدام از تنظیمات را به خوبی بدانید می توانید آنها را امتحان کنید.

روش بزرگ نمایی در تبلت و گوشی اندرویدی

به منوی تنظیمات گوشی تان بروید و سپس گزینه Accessibility را انتخاب نمایید و سپس گزینه Magnification Gestures را انتخاب کنید. با اینکار شما می توانید ۳ بار پشت سر هم روی صفحه نمایش تپ نمایید و بعد از آن ۲ یا چند بار انگشتان  را بر روی قسمتی از صفحه را که می خواهید جابه جا نمایید.  البته می توانید در همه جا از قابلیت بزرگ نمایی ۲ انگشتی نیز استفاده نمایید. وقتی می خواهید اینکار را انجام بدهید باید حتما  ۳بار بدون فاصله اینکار را انجام بدهید.

آیا مقاله چگونه حروف کیبورد گوشی اندرویدی را بزرگ تر کنم ؟ برای شما مفید بود ؟

این مطالب را نیز ببینید!

رنکینگ تلگرام در الکسا افت زیادی داشت است، چقدر با فیلترینگ تلگرام در ایران ارتباط داشته است؟!

تمامی برنامه ها و اپلیکیشن ها در سایتی به نام الکسا ثبت می شوند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *