صفحه اصلی / اخبار فناوری / علت واریز نشدن سود سهام عدالت

علت واریز نشدن سود سهام عدالت

علت واریز نشدن سود سهام عدالت : حتما طی روزهای اخیر خبرهای زیادی در مورد سود سهام عدالت شنیده اید و می دانید که واریز سود برای برخی از افراد صورت گرفته است ولی عده ی در مقابل هیچ سودی از سهام عدالت دریافت نکرده اند و می خواهند بدانند که علت واریز نشدن سود سهام عدالت برای آنها چه بوده است؟

چرا سود سهام عدالت واریز نشده است؟

علت واریز نشدن سود سهام عدالت : کوروش پرویزیان اینگونه در مورد واریز سهام عدالت گفته است : نظام بانکی پیش تر اقداماتی را برای واریز سود سهام عدالت برای دستگاه ها مشخص کرده است. وی در ادامه بیان کرده است با توجه به اعلام دستگاه ها ، تمهیدات لازم ایجاد شده است و حساب ها برای واریز سود سهام عدالت نیز آماده هستند و امکان پرداخت سود سهام عدالت و برداشت آن نیز محیا شده است.

به گفته رییس کانون بانک های خصوصی ، بانک ها این آمادگی را داشته اند تا اگر سازمان خصوصی سازی برای محیا شدن امکانات جدید درخواستی را اعلام کرد بتوانند آن را لحاظ کنند تا پرداخت به صورت صحیح صورت بگیرد.

با توجه به اعلام منابع آگاه ، پس از اینکه واریز منابع مورد نظر انجام شد به صورت سیستمی سود سهام عدالت به شماره شبای که توسط فرد صاحب سهام از مدت ها پیش در سامانه ثبت شده ، واریز خواهد شد و در این رابطه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و سود سهام عدالت واریز می شود و قابل برداشت است.

همه ی افرادی که به صورت صحیح ، ثبت نام خودشان را در سامانه سهام عدالت انجام داده اند و کد شبای خود را در این سامانه اعلام کرده اند می توانند برای دریافت سود خود اقدام کنند و در صورت ثبت نکردن شماره شبا ، هیچ واریزی برای آنها صورت نمی گیرد.

سود سهام عدالت برای برخی از افراد حداقل ۲۶۶۰۰ تومان و حداکثر ۵۰ هزار تومان می باشد.

آیا مقاله علت واریز نشدن سود سهام عدالت برای شما مفید بود؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد این پست هستیم.

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *