صفحه اصلی / اخبار فناوری / قیمت خرید سربازی در سال ۹۷ چقدر است؟

قیمت خرید سربازی در سال ۹۷ چقدر است؟

قیمت خرید سربازی در سال ۹۷ چقدر است؟ سربازی رفتن جز دوره های است که برای مردان در ایران اجباری بوده ولی گاهی با توجه به قوانین برخی از مردان از خدمت سربازی معاف می شوند. بسیاری از سربازانی که قصد خرید سربازی را در سال ۹۷ دارند می خواهند از قیمت خرید آن در سال جدید اگاه شوند که در ادامه با توجه به مقطع تحصیلی ، قیمت  خرید سربازی در سال ۹۷ را مشاهده می کنید.

قیمت خرید سربازی در سال جدید

قیمت خرید سربازی در سال جدید برای افرادی که مدرک های تحصیلی زیر دیپلم ، دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس را دارند ، ۲برابر شده است و برای افرادی که مدرک تحصیلی آن ها فوق لیسانس تا دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر می باشد ۳ برابر شده است.

خرید خدمت سربازی 97

قیمت خرید سربازی در سال ۹۷ چقدر است؟

خلاصه ی از سربازی

با توجه به قوانین و مقرراتی که در کشور ایران وجود داشته است، همه ی مردانی که سنشان از ۱۸ سال بیشتر است باید خدمت سربازی را پشت سر گذاشته باشند البته در میان موارد استثنایی دیده می شود که از خدمت سربازی معاف می شوند و نیازی نیست به سربازی بروند.اولین بار در سال ۱۳۰۳ لایحه خدمت اجباری رفتن به سربازی توسط رضا شاه به مجلس شورای ملی چهارم داده شد و بلاخره پس از گذشت زمانی این لایحه تصویب شد.


مقاله مرتبط: بدون کارت پایان خدمت ، گواهینامه بگیرید


در ایران پسرهای زیادی هستند که دوست دارند تجربه ی از خدمت سربازی را داشته باشند و در مقابل عده ی دیگری هستند که قصد خرید آن را دارند که نرخ های مرتبط با سال جدید ( سال ۱۳۹۷) را در جدول فوق مشاهده می کنید.

برای همه مشمولین خدمت ، پشت سر گذاشتن دوره سربازی ضروری بوده و مشمولین پیش از گذراندن دوره سربازی ، نمی تواند هیچ گونه خدمات دولتی و … را انجام بدهند مگر اینکه اقدام به ارائه مدرک معافیت موقت کنند.

آیا مقاله قیمت خرید سربازی در سال ۹۷ چقدر است؟ برای شما مفید بود؟

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود اپلیکیشن فیلم نت

اپلیکیشن فیلم نت | بسیاری از افراد در طول یک هفته بخش بسیار زیادی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *