صفحه اصلی / اخبار فناوری / بهترین ماشین خارجی در ایران

بهترین ماشین خارجی در ایران

یکی از موضوعاتی که در ایران مطرح می باشد این است که کدام اتومبیل خارجی ویژگی های خوبی دارد؟ یا بهتر است بگوییم کدام خودرو نسبت به هزینه ای که پرداخت می گردد ارزش خرید بالاتری دارد؟ همانطور که می دانید خودروهای خارجی زیادی در بازار موجود می باشند و برای مثال در رنج قیمتی ۱۲۰ الی ۲۰۰ میلیون تومان خودروهای متنوعی را می توان یافت و خریداری کرد اما مسئله اینجاست که کدام خودرو مناسب تر است؟! این شاخص بر اساس آپشن ها و امکانات رفاهی به همراه قیمت مقرون به صرفه ی این خودرو تعیین می گردند و باید در این خصوص تمامی بررسی ها صورت پذیرد.

بسیاری از افراد به دلیل اطلاعات کمی که دارند در هنگام خرید خودروی خارجی دچار اشتتباه می شوند و هزینه ی گزافی را پرداخت می کنند و در نهایت از خودرو خود رضایت کافی را ندارند، شاید همان اتومبیل برای شخصی دیگر کارایی بالایی داشته باشد و نیازهای آن شخص را برطرف نماید. در ادامه قصد داریم بهترین اتومبیل خارجی در ایران را البته از نظر مشتریان را برایتان معرفی نماییم. در ادامه با ما همراه باشید.

هیوندای سانتافه ۲۰۱۷

یکی از خودروهای پرفروش خارجی در ایران، خودروی شاسی بلند سانتافه می باشد. این محبوبیت نیز بی دلیل نیست، چرا که سانتافه یکی از خودروهای فوق العاده ی کره ای است که از لحاظ قیمتی نسبت به رقبای ژاپنی و آلمانی خود قیمت بسیار پایین تری دارد و حتی از لحاظ امکانات و تجهیزات رفاهی نیز به مراتب از رقبا بالاتر می باشد. این خودروی شاسی بلند علاوه بر اینکه برای سرنشینان خود هیجان و لذت سواری بالایی به ارمغان می آورد، یک انتخاب عالی برای سفرهای درون شهری و حتی جاده های نا هموار می باشد. از ویژگی های این خودرو می توان به هندلینگ مناسب، سیستم تعلیق مناسب، رانندگی بسیار نرم و بی صدا، شتاب و ایمنی عالی اشاره کرد.

بهترین ماشین خارجی

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود اپلیکیشن فیلم نت

اپلیکیشن فیلم نت | بسیاری از افراد در طول یک هفته بخش بسیار زیادی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *