صفحه اصلی / اخبار فناوری / معایب مگان ۲۰۰۰ اتوماتیک

معایب مگان ۲۰۰۰ اتوماتیک

یکی از خودروهایی که زمانی محبوبیت بالایی داشت، رنو مگان بود به خصوص مگان ۲۰۰۰ اتوماتیک زیرا در آن زمان خودروهای سواری اتوماتیک کم بودند و رنو مگان نیز در بین ماکسیما و خودروهای شاسی بلند خودنمایی می کرد اما پس از گذشت چند سال و بروزشدن خودروها در این عرصه رنو مگان کم کم از دور خارج شد که در ادامه به بررسی معایب این خودرو خواهیم پرداخت.

مگان 2000 اتوماتیک

شتاب گیری ضعیف

این خودرو به دلیل وزن ۱۳۰۰ کیلوگرمی خود واقعا در سربالایی ها بسیار کند می باشد، حتی اگر دو سرنشین در این خودرو نشسته باشند نیز باز هم شتاب گیری ضعیف است، تا چه برسد به ۵ سرنشین که واقعا عذابی است برای خودش! در مدل ۲۰۰۰ مگان شاید این مسئله به دلیل گشتاور ۱۸۱ نوتون متری کمتر شده باشد ولی قطعا قابل احساس می باشد.

صندلی های نامناسب

صندلی های رنو مگان از آرگونومی پایینی برخوردارند و اگر مسافت های ۲ الی ۳ ساعته را با این خودرو طی کنید قطعا باید در محلی توقف کرده استراحت نمایید اما این موضوع را نمی توانیم کتمان کنیم که از کیفیت خوبی برخوردار هستند و نمی توان از این لحاظ ایرادی گرفت.

گران بودن و کمبود قطعات

همیشه خودرویی که تولید آن متوقف می شود، ۱۰ الی ۲۰ سال بعد لوازم یدکی آن تولید و یا وارد می شوند ولی به دلیل تحریم ها این قطعات به شدت کم وارد می شوند و در نتیجه قیمت آن ها بسیار بالاست و کسانی که قصد خرید این خودرو را دارند با دانستن این موضوع از خرید آن دلسرد می شوند.

مگان 2000 اتوماتیک

کیفیت پایین تجهیزات

رنو مگان در سال ۲۰۰۳ که عرضه شد، کیفیت بسیار خوبی از لحاظ تجهیزات داشت ولی هم اکنون اگر از پلاستیک سفت استفاده شوند واقعا جنایتی به حساب می آید! ولی کیفیت آن نسبت به خودرویی نظیر پژو پارس بالا می باشد.

قیمت بالا

قیمت خودرو یکی از پارامترهایی است که می تواند سبب پشیمانی یک شخص و ترجیح به خرید یک خودرو با امکانات کمتر می شود، مگان نیز یکی از این خودروهاست که هم اکنون با قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی واقعا گران می باشد و با همین مبلغ می توانید یک خودروی کره ای مدل ۲۰۱۵ خریداری نمایید.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *