صفحه اصلی / اخبار فناوری / شرایط پرداخت اقساطی جریمه های رانندگی

شرایط پرداخت اقساطی جریمه های رانندگی

شرایط پرداخت اقساطی جریمه های رانندگی : رانندگان می توانند بدون مراجعه حضوری و به وسیله ارسال پیامک از وضعیت آخرین میزان تحلفات خودروی خود آگاه شوند. برای اینکار باید بارکد ١٧ رقمی پشت کارت(vin) را به شماره  ١١٠١٢٠٢٠٢٠ پیامک نمایند البته اگر رانندگانی بخواهند تا جریمه ها برایشان اقساطی شود امکان پذیر خواهد.

با ارسال پیامک شناسه قبض و پرداختی در اختیار رانندگان قرار می گیرد که می توانند برای پرداخت اقدام نمایند.


مقاله مرتبط : راهور ۱۲۰ خلافی خودرو


نحوه ی پرداخت قسطی

شرایط پرداخت اقساطی جریمه های رانندگی : در سایت راهور ۱۲۰ امکانات مختلفی در اختیار رانندگان قرار گرفته است که آنها می توانند به صورت قسطی یا پرداخت موردی اقدام نمایند. وقتی رانندگان به سایت راهور مراجعه می نمایند باید اطلاعات ضروری را ثبت کنند و به سابقه تخلف های خودروشان وارد گردند.

سیستم به صورت هوشمند برای هر تخلف شناسه پرداخت و همچنین شناسه قبض را نشان میدهد. که شهروندان با وارد کردن آنها به وسیله خودپردازها یا درگاههای عابر بانک می توانند جریمه را به صورت جداگانه پرداخت نمایند. بعد از ۲۴ ساعت از زمان پرداخت، جریمه پرداخت شده از لیست تخلفات شما کم می گردد.

رانندگانی که نمی توانند به صورت یکجا جریمه هایشان را وارد کنند می توانند به صورت قسطی و مرحله ی اقدام کنند که باید به سایت راهور ۱۲۰ مراجعه نمایند.


مقاله مرتبط: خلافی ماشین با شماره پلاک


لازم است بدانید که سایت راهور۱۲۰ هر چند وقت یکبار اطلاعات را آپدیت می نماید ولی قطعا اطلاعات ارائه شده به شهروندان بروز نبوده و برای اطلاع رسانی می باشد. اگر شهروندی قصد دارد تمام معوقات خودروی خود را پرداخت نماید بهترین راه استعلام از طریق پیامک بوده است و در غیراینصورت می توانید به دفاتر پلیس +۱۰  و واحدهای اجرایی مراجعه نمایید.

به وسیله پلیس راهور ناجا ، راهکارهای مختلفی برای شهروندان تهیه شده است تا آنها بتوانند بدون هیچ مشکلی و به راحتی جریمه های خود را دریافت نمایند و برای پرداخت آن نیز اقدام کنند.


مقاله مرتبط: راهنمای استعلام خلافی خودرو


 

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود اپلیکیشن فیلم نت

اپلیکیشن فیلم نت | بسیاری از افراد در طول یک هفته بخش بسیار زیادی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *