صفحه اصلی / اخبار فناوری / خودروهای پرنده در دبی + عکس

خودروهای پرنده در دبی + عکس

خودروهای پرنده در دبی + عکس : در چندین سال اخیر خبرهای زیادی در خصوص خودروهای خودران مطرح شده است که همگی تلاش بر این است تا بتوان راهکاری برای جلوگیری از آلودگی هوا و ترافیک به وجود آورد و حتی در بعضی از کشورها هم اکنون از این طرح ها استفاده می شود.

انگونه که خبرها حکایت دارند قرار است که تا پایان سال در دبی فرآیند آزمایشی برای راه اندازی اولین خودروهای پرنده صورت بگیرد که معروف به تاکسی های هوایی خودکار جهان هستند البته برای عده ی زیادی سوال های متعددی در این خصوص به وجود آمده که چگونه این خودروهای پرنده در دبی می توانند سبب تغییر نمای شهر دبی شوند.

راه اندازی خودروهای پرنده دوبی

عکس های توسط دفتر رسانه دبی منتشر شده که نشان میدهند افرادی که در آینده از این خودروها استفاده می کنند و سوار بر آنها می گردند، چگونه می توانند خط افق را مشاهده کنند.

همکاری بین اداره جاده‌ها و حمل و نقل دبی با یک شرکت آلمانی که کار آن تولید وسایل نقلیه هوایی(ولوکوپتر) است ، برای این پروژه صورت می گیرد. جالب است بدانید که این تاکسی های پرنده خودکار فقط ۲ نفر ظرفیت دارند که طی ۵ سال آینده آزمایش های ایمنی را سپری خواهند کرد. البته زمانی که این آزمایش صورت می گیرند ، بین اداره حمل و نقل هوایی دبی و اداره جاده‌ها و حمل و نقل همکاری های نیز برای وصف قوانین جدید صورت می گیرد.

این خودروها می توانند برای ۳۰ دقیقه بدون اینکه توقفی داشته باشند پرواز کنند و همچنین میزان حداکثر سرعتی که دارند در ساعت ۱۰۰ کیلومتر می باشد. این خودروها مجهز به ۹ سیستم باتری به صورت مستقل و ۱۸ روتور  یا چرخانه هستند که میزان زمان شارژ آنان ۴۰ دقیقه می باشد.

تصاویر …

در ادامه این پست تصاویری از خودروهای پرنده در دبی را مشاهده می کنید.

خودروهای پرنده

تصویرهای خودروهای پرنده

خودروهای پرنده در دبی

با زوم تک همراه شوید…

این مطالب را نیز ببینید!

افزوده شدن قابلیت های جدید به Note Pad ویندوز ۱۰

Note Pad ویندوز ۱۰ | یکی از اتفاقاتی که این روزها در عصر دیجیتال در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *