صفحه اصلی / اخبار فناوری / سریال های نوروز ۹۷ شبکه های سیما

سریال های نوروز ۹۷ شبکه های سیما

فیلم های نوروز ۹۷ : کم کم با نزدیک شدن به عید نوروز ۹۷ هر شخصی برای گذراندن اوقات فراغت خود برنامه ریزی های را انجام میدهند. برخی تصمیم می گیرند که به سفر بروند و به دید و بازدید بپردازند و برخی دیگر به هر دلیلی نمی توانند به سفر بروند و تعطیلات خود را با تماشای فیلم و سریال سپری می کنند. در ادامه این پست ما به معرفی فیلم نوروز ۹۷ پرداخته ایم تا شما هم بتوانید به تماشای آن ها بنشینید.  در مقاله قبلی سریال های نوروز ۹۷ به بررسی برخی از سریال های تلویزیونی سیما پرداختیم در این مقاله سریال های هرکدام از شبکه های سیما را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سریال های عید نوروز

سریال آرماندو : این سریال قرار است که برای عیدنوروز۹۷ در ۲۲ قسمت از شبکه ۳ سیما پخش گردد.

تهیه کننده: ایرج محمدی

کارگردان : احسان عبدی پور

بازیگران : محمد رضا هدایتی ، سحر ولدبیگی ، مرجانه گلچین ، الیکا عبدالرزاقی، حمید رضا آذرنگ ، علی اوجی ، سیامک مردانه، شهربانو موسوی و …

آرماندو

سریال دیوار به دیوار ۲ : یک سریال ۶۰ قسمتی است که جز دسته بندی فیلم های کمدی می باشد و در خصوص زندگی ۵ خانواده می باشد که به علتی مجبور هستند در یک خانه با هم زندگی نمایند. این خانواده که در گذشته هیچ شناختی از یکدیگر ندارند حالا مجبورند با یکدیگر زندگی کنند.

کارگردان: سامان مقدم

تهیه کننده : حمید رحیمی نادی

بازیگران: پژمان جمشیدی ، گوهر خیر اندیش، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر،مجید شهریاری و …

سریال دیوار به دیوار

سریال نوروزی علیرضا امینی : علیرضا امینی از چند پیش خبر داده است که سریال ۱۵ قسمتی را برای پخش از شبکه ۲ در ایام نوروز آماده خواهد کرد.این سریال در دسته اجتماعی با روایت ۲ داستان است.

سریال علیرضا امینی

سریال پایتخت ۵ : یکی از پر مخاطب ترین سریال ها پایتخت است که سری ۵ آن قرار است عیدنوروز بر روی آنتن برود.

تهیه کننده : الهام غفوری

کارگردان : سیروس مقدم

بازیگران : محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی و …

سریال پایتخت 5

سریال شب عید سعید آقاخانی : این سریال که جنبه اجتماعی دارد قرار است در هر سیزده شب نوروز روی آنتن برود. در این فیلم بازیگرانی مشهوری مانند حمید لولایی ، مرجانه گلچین ، نصراله رادش ، حسین محب اهری ، افسانه ناصری و … حضور دارند.

سریال شب عید سعید آقاخانی

با زوم تک همراه شوید…

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود اپلیکیشن فیلم نت

اپلیکیشن فیلم نت | بسیاری از افراد در طول یک هفته بخش بسیار زیادی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *