صفحه اصلی / اخبار فناوری / سریال های نوروز ۹۷

سریال های نوروز ۹۷

 سریال های نوروز ۹۷ : یکی از رسم های صدا و سیما این است که هر ساله سریال های را برای عیدنوروز آماده پخش کنند تا کسانی که به تماشای تلویزیون علاقه دارند بتوانند این سریال ها را ببینند.

امسال هم مثل سال های گذشته سریال های برای پخش در عیدنوروز ۹۷ آماده شده است که با توجه اینکه سریال های نوروز خود بینندگانی خاصی دارند  باید این سریال ها مورد تایید و انتخاب معاونت سیما باشد که البته طبیعی است که تا پایان اسفند این سریال ها دچار تغییراتی شوند. اسامی این سریال ها را در ادامه مشاهده می کنید :

فیلم های برای پخش عید

سریال های نوروز ۹۷ : قرار است که در عید نوروز ۹۷ پنج سریال در شبکه های مختلف پخش شود و از میان آنها ۲ سریال دنبال فصل های گذشته هستند و ۳ سریال جدید محسوب می شوند.

شما در نوروز ۹۷ مجموعه پایتخت (فصل ۵) را مشاهده می کنید که یکی از معروف ترین سریال ها می باشد و آنگونه که الهام غفوری تهیه کننده این فیلم اعلام کرده ، سریال پایتخت مرحله صداگذاری و تهیه موسیقی می باشد.

سریال پایتخت 5

سریال دیگری که به کارگردانی علیرضا امینی است با عنوان تعطیلات رویایی روی آنتن می رود و تهیه کننده این فیلم مجید اوجی می باشد. انگونه که اخبار نشان داده حدود شصت درصد از تصویربرداری این فیلم به پایان رسیده است.

سریال «آرماندو» نیز یکی دیگر از سریال های است که در گروه سریال های کمدی می باشد و ساخته‌ی احسان عبدی‌پور بوده و تهیه کننده آن ایرج محمدی می باشد.

فصل دوم سریال «دیوار به دیوار» هم قرار است که برای عیدنوروز۹۷ بر روی آنتن برود که ساخته‌ی سامان مقدم  می باشد و فصل اول این سریال در نوروز ۹۶ به نگارش در آمد. در فصل دوم این سریال گوهر خیراندیش، رویا تیموریان،ویشکا آسایش، آزاده صمدی ،  فرهاد آییش، پژمان جمشیدی و امیر مهدی ژوله حضور داشته اند.

سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری است که قرار است از شبکه ۵ برای عیدنوروز ۹۷ پخش گردد.

این مطالب را نیز ببینید!

رنکینگ تلگرام در الکسا افت زیادی داشت است، چقدر با فیلترینگ تلگرام در ایران ارتباط داشته است؟!

تمامی برنامه ها و اپلیکیشن ها در سایتی به نام الکسا ثبت می شوند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *