صفحه اصلی / اخبار فناوری / آشنایی با راه‌های از بین بردن خط و خش میز شیشه‌ای

آشنایی با راه‌های از بین بردن خط و خش میز شیشه‌ای

آشنایی با راه‌های از بین بردن خط و خش میز شیشه‌ای : قطعا شما هم می دانید پس از مدتی که میزهای شیشه ی استفاده کنید دچار خط و خش می شوند که سبب می شود میز ما مانند سابق زیبایی نداشته باشد. اگر می خواهید خط و خش میز شیشه ی را از بین ببرید می توانید از روش زیر استفاده نمایید.

دستورالعمل از بین بردن خط و خش میز شیشه‌ای

زمانی که شما روی میزهای شیشه ی خود از وسایل آشپزی یا ظرف های غذاهایتان و …استفاده کنید پس از مدتی میز شما خط و خش می گیرد و به صورت کلی از نمای زیبایی میز شما می کاهد. این خط ها زمانی که ایجاد می شوند برجسته هستند ولی بعد از مدتی که گردوغبار می گیرند تقریبا صاف می شوند و به تدریج با جمع شدن کثیفی و جرم کنار آنها پاک کردن شان را با مشکل روبرو می کنند.

شما می توانید از خمیردندان غیر ژله  ی برای از بین بردن خش های میزهایتان استفاده نمایید. در ادامه این پست آشنایی با راه‌های از بین بردن خط و خش میز شیشه‌ای را مشاهده می نمایید.

لوازم مورد نیاز برای از بین بردن خط و خش : 

  1. دستمال نرم
  2. شیشه پاک کن
  3. خمیر دندان سفید کننده(دقت داشته باشید خمیردندان باید غیرژله ی باشد)

مرحله اول: پیش از اینکه کاری انجام بدهید باید به وسیله یک دستمال تمیز ، شیشه را کاملا تمیز کنید تا هیچ جرمی درون خطوط باقی نمانده باشد.

مرحله دوم: کمی از خمیردندان خود را روی انگشت تان بگذارید و اجازه بدهید ده تا پانزده دقیقه در همان حالت بماند تا بتواند برای نفوذ درون خط ها زمان کافی داشته باشد. برای هر خطوط باید از خمیر دندان استفاده نمایید.

خمیر دندان و پاک کردن خط و خش ها

مرحله سوم: حالا باید یک پارچه نرم را دورانگشت های خود بپیچانید و خیلی سریع به شکل دورانی خمیردندان را روی خط ها بکشانید. پس از آن به خطها نگاه کنید اگر بازهم اثار آنها باقی مانده باید دوباره مرحله ها را تکرار نمایید تا زمانی که کاملا خطوط از بین بروند.

مرحله آخر: می توانید از شیشه شور برای تمیز کردن سطوح شیشه ی استفاده نمایید تا به وسیله پارچه تمیز ، باقی خمیردندان ها کاملا پاک گردد.

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود اپلیکیشن فیلم نت

اپلیکیشن فیلم نت | بسیاری از افراد در طول یک هفته بخش بسیار زیادی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *