صفحه اصلی / اخبار فناوری / نام پرچمداران ۲۰۱۸ هوآوی مشخص شد

نام پرچمداران ۲۰۱۸ هوآوی مشخص شد

مدت هاست کمپانی هوآوی در نظر دارد در سال ۲۰۱۸ از پرچمداران جدید خود رونمایی به عمل آورد که این مراسم قرار است به طور اختصاصی در تاریخ ۲۷ مارس طی یک مراسم رسمی معرفی شود؛ البته زمان و تاریخ دقیق معرفی جانشینان پیشین پرچمداران هوآوی قبلا مشخص شده بود ولی تنها بخش مبهم پرچمدار ۲۰۱۸ این کمپانی نام تجاری این گوشی هوشمند بود که گویا این کمپانی با ایجاد یک بیلبورد تبلیغاتی تایید کرد که پی ۲۰ پرو جایگزین پی ۱۰ پلاس می باشد.

قبلا در خبرها شایعه شده بود که قرار است کمپانی هوآوی در سال جدید از سه گوشی پی ۲۰ پرو، پی ۲۰ پلاس و پی ۲۰ به همراه یک گوشی میان رده به نام پی ۲۰ لایت رونمایی به عمل آورد ولی بعدها مشخص شد که این کمپانی تنها از سه گوشی جدید سری پی ۲۰ رونمایی خواهد کرد که هوآوی پی ۲۰ پرو را به عنوان پرچمدار رده بالای خود معرفی خواهد نمود.

پرچمداران 2018 هوآوی

هوآوی این تایید نام را در قالب یک بیلبورد تبلیغاتی در بارسلونا انجام داد که نام تجاری پرچمداران خود را پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو اعلام کرد. این کمپانی چینی در این بیلبورد تبلیغاتی از شعار تولد مجدد عکاسی نزدیک است، استفاده کرده تا به بازار شایعات موجود در زمینه ی عرضه ی جانشین پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس با محوریت عکاسی دامن بزند. گویا هوآوی در این زمینه قصد دارد عطش مخاطبان را برای رونمایی از پرچمداران جدید خود دامن بزند.

چند وقت پیش تصویری از هوآوی پی ۲۰ پلاس منتشر شد که حاکی از شباهت بالای این گوشی هوشمند با پرچمدار اپل، آیفون ۱۰ بود ولی اکنون می دانیم که این تصویر مربوط به پی ۲۰ پرو می باشد. ظاهرا مدل پرو این پرچمدار دارای سه دوربین در پنل پشتی خود به عنوان دوربین اصلی می باشد. به طور کلی پرچمداران جدید این کمپانی در بسیاری از موارد شباهت زیادی به پرچمدار کمپانی اپل دارد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودرو : چه زمانی مراجعه کنیم ؟

سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودرو : چه زمانی مراجعه کنیم ؟ : با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *