صفحه اصلی / اخبار فناوری / رپورتاژ ادز : اولین آژانس تبلیغاتی رپورتاژ آگهی در ایران

رپورتاژ ادز : اولین آژانس تبلیغاتی رپورتاژ آگهی در ایران

رپورتاژ ادز ( www.reportaj.ir ) اولین آژانس تبلیغاتی فعال در حوزه رپورتاژ آگهی در ایران به شمار می رود ، رپورتاژ ادز آژانس خبری و تبلیغاتی با ارتباط با بیش از ۳۰۰ وب سایت پربازدید ایران و دارا بودن بیش از ۵۰۰۰ رپورتاژ آگهی منتشر شده در سایت های خبری پربازدید ایران می تواند یکی از بهترین مراجع برای خرید رپورتاژ آگهی به حساب آید.

رپورتاژ ادز با کادری مجرب و پر سابقه در حوزه روابط عمومی علاوه بر انتشار رپورتاژ آگهی لینک دار در سایت های پر بازدید ایرانی ، خدمات اخبار روابط عمومی را هم برای شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی ارائه می نماید.

مزایای خرید رپورتاژ آگهی از رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز با توجه به ارتباط تنگاتنگ و گسترده با وب سایت های پربازدید ایرانی بهترین هزینه رپورتاژ آگهی را برای مشتریان خود ارائه می نماید ، از مزایای دیگر خرید رپورتاژ آگهی از رپورتاژ ادز ، امکان خرید تکی و پکیجی از این آژانس تبلیغاتی است ، این در حالی است که بسیاری از شرکت های دیگر برای خرید رپورتاژ آگهی فقط فروش بصورت پکیج ارائه می نمایند.

رپورتاژ ادز با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در حوزه رسانه و دارا بودن چندین پایگاه خبری ، می تواند بهترین مشاور برای تولید یک رپورتاژ آگهی موفق برای شما باشد. از این رو اگر به دنبال انتخاب مجموعه ای موفق برای خرید رپورتاژ آگهی هستید ، می توانید از تجربیات تیم پر سابقه رپورتاژ ادز در این حوزه استفاده نمایید.

برگزاری نشست های خبری

یکی دیگر از خدمات ویژه آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز ارائه خدمات برگزاری نشست های خبری می باشد ، شما برای آشنایی با خدمات نشست خبری و انجام امور اخبار روابط عمومی می توانید با شماره تماس های رپورتاژ ادز در ارتباط باشید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات این آژانس تبلیغاتی می توانید به آدرس اینترنتی www.reportaj.ir مراجعه نمایید یا با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۵۶۹۷۳ در ارتباط باشید.

این مطالب را نیز ببینید!

سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودرو : چه زمانی مراجعه کنیم ؟

سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودرو : چه زمانی مراجعه کنیم ؟ : با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *