صفحه اصلی / اخبار فناوری / چالش توپ و حلقه بسکتبال فیفا با مهدی مهدوی کیا

چالش توپ و حلقه بسکتبال فیفا با مهدی مهدوی کیا

چالش فیفا برای فوتبال : با وجود اینکه صد روز مانده تا جام جهانی مسکو، حساب فیفا در آخرین پست خود ، چالش توپ و حلقه بسکتبال را راه انداخته است که این چالش فیفا برای فوتبال دوستان در جهت تشویق آنها به الگو برداشتن از مهدی مهدوی کیا می باشد.

فیفا از علاقه مندان درخواست کرده تا با هشتگ @Mehdimagic با الگو گرفتن از این بازیکن و اسطوره فوتبال ، تیم ملی فوتبال ایران در این چالش شرکت نماید.

مهدی مهدوی کیا در چالش فیفا برای جام جهانی

مهدوی مهدوی کیا ، کاپیتان سابق تیم ملی ایران است که در تاریخ ۵ مرداد سال ۱۳۵۶ در شهر ری متولد شده است. او با لقب موشک ایرانی شناخته می شود. وی پس از ازدواج با خانم سپیده مهدوی کیا صاحب فرزند شد که هم اکنون دارای یک فرزند دختر با نام عسل است.

او از کودکی به فوتبال علاقه زیادی داشته است و با پشتکار و تلاش فراوانی که داشت در دوره نوجوانی از زمین های خاکی به باشگاه بانک ملی جذب شد و پس از آن به باشگاه پرسپولیس رفت.

موفقیت های مهم و افتخارهای وی از سال ۷۵ آغاز شد و بعد از محرومیتی که برای نعیم سعداوی به وجود آمد، او در پیستون راست تیم ملی مشغول بازی شد.

مهدی مهدوی کیا پس از زدن دو گل به چین ، توانست شایستگی هایش را به ثبت برساند.

چالش

امروزه حتما بارها و بارها چالش های مختلفی را در اینستاگرام مشاهده کرده اید؛ هر کدام از این چالش ها با هدف های مختلفی راه اندازی می شوند و در آنها هر شخصی ، دیگری را به چالش دعوت می کند.

در جدیدترین آنها شاهد، چالش توپ و حلقه بسکتبال مهدی مهدوی کیا بوده ایم که حساب فیفا با وجودی که صد روز تا جام جهانی مسکو باقی مانده ، این چالش را راه اندازی کرده اند که البته با الگو گرفتن از اسطوره فوتبال آقای مهدی مهدوی کیا است.

 

این مطالب را نیز ببینید!

لیست قیمت هیوندای توسان نو و کارکرده انواع مدل های جدید

قیمت هیوندای توسان | این روزها در بازار خودروهای لوکس خارجی حاشیه های بسیاری وجود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *