صفحه اصلی / اخبار فناوری / چطور کیف‌های چرمی سفید را تمیز کنیم؟

چطور کیف‌های چرمی سفید را تمیز کنیم؟

چطور کیف‌های چرمی سفید را تمیز کنیم؟ کیف های چرمی به دلیل زیبایی های فوق العاده ی که دارند مورد پسند بسیاری از افراد هستند. ولی اگر کیف شما به رنگ سفید باشد قطعا خیلی زود کثیف می شود و لکه می گیرد که باید روش صحیح تمیز کردن آن را به خوبی بدانید تا بتوانید دوباره از آن استفاده نمایید.

تمیز کردن کیف های چرمی

چطور کیف‌های چرمی سفید را تمیز کنیم؟ کیف های چرمی سفید به دلیل اینکه با هر لباسی تقریبا می توانند هماهنگ شوند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

  1. اول از هر چیزی کیف خودتان را خالی کنید به گونه ی که هیچ چیزی درون آن نباشد.
  2. حالا یک کاسه بزرگ بردارید و مقداری آب مقطر درون آن بریزید
  3. در این مرحله چند قطره صابون مایع نیز به آن اضافه کنید و کمی آن را بهم بزنید تا مقدار اندکی کف کند.
  4. یک اسفنج بردارید و درون آب فرو نمایید سپس خود آن را بچلانید تا آب های اضافی خارج گردد و در نهایت کیفتان را با آن تمیز کنید.
  5. زمانی که در حال تمیز کردن کیفتان هستید به گوشه ها و کناره های کیف دقت کنید چون همیشه زودتر از قسمت های دیگر کثیف می شوند و لک می گیرند.
  6. اگر بر روی کیف شما لک های از خودکار وجود دارد باید از الکل کمک بگیرید به وسیله الکل و یک پنبه ، به سادگی می توانید این لک ها را برای همیشه پاک کنید و سپس به وسیله دور آهسته سشوار این قسمت ها را خشک نمایید.
  7. در صورتی که کیف شما لکه های سیاه داشته است باید از بوراکس و آب اکسیژنه کمک بگیرید و سپس روی لکه های سیاه بمالید؛ ۵ دقیقه اجازه دهید تا این موارد روی کیف باشد و بعد به وسیله اسفنج و پارچه آن را پاک نمایید.
  8. در صورتی که کیف شما لک های چربی گرفته باید کمی ارد ذرت روی کیف تان بپاشید و پس از گذشت ۱۰ دقیقه به وسیله مسواک آن را تمیز نمایید.

نکته

چطور کیف‌های چرمی سفید را تمیز کنیم؟ : توصیه می شود برای پاک کردن کیف تان از هر موارد شوینده ی استفاده نکنید چون برخی از آنها قوی هستند و به چرم کیف شما آسیب می رسانند.

این مطالب را نیز ببینید!

لیست قیمت هیوندای توسان نو و کارکرده انواع مدل های جدید

قیمت هیوندای توسان | این روزها در بازار خودروهای لوکس خارجی حاشیه های بسیاری وجود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *