صفحه اصلی / اخبار فناوری / استخدام جان گیاناندریا در کمپانی اپل

استخدام جان گیاناندریا در کمپانی اپل

امروز خبری درباره همکاری جان گیاناندریا در شرکت اپل در روزنامه نیویورک تایمز منتشر شد. این شخص که قبلا از سال ۲۰۱۰ در سمت مدیریت بخش جست و جو و هوش مصنوعی گوگل مشغول به کار بود , تصمیم گرفته این بار با شرکت اپل همکاری کند. مدتی است که شرکت اپل به هوش مصنوعی و تکنولوژی و فناوری وابسته به آن بسیار علاقه مند شده و قصد دارد فعالیت خود را در این زمینه گسترش دهد. جان گیاناندریا مهارت و اطلاعاتی بی نظیر در زمینه هوش مصنوعی داشته و در زمینه یادگیری ماشینی تخصص دارد. بدون شک همین موضوع باعث شده شرکت اپل وی را استخدام کند.

کمپانی اپل به شدت در تلاش است متخصصانی را که در حوزه های مختلف هوش مصنوعی مهارت دارند را جذب خود کند , به خصوص افرادی را که به روش‌ های مختلف برای تجزیه و تحلیل و شفاف سازی محتوا , دسترسی به عکس ها و … که همگی زیر مجموعه ای از بینایی کامپیوتر است. همچنین پردازش زبان های طبیعی نیز برای شرکت اپل اهمیت بسیار مهمی داشته و از افرادی که در این زمینه مهارت دارند نیز برای همکاری دعوت می کند.

جان گیاناندریا

تیم کوک به طور مستقیم از گیاناندری درخواست همکاری کرده است و به عنوان رهبر استراتژی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در شرکت اپل مشغول به کار می باشد. برخی معتقدند هدف شرکت اپل از این همکاری این است که کارکرد های دستیار صوتی خود را گسترش داده و در زمینه های مختلفی که می توان با هوش مصنوعی فعالیت کرد , از رقبای خود پیشی بگیرد.

چرا که بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله مایکروسافت , فیسبوک , آمازون و گوگل با استفاده از تکنولوژی‌ هوش مصنوعی به فناوری های بسیاری دست یافته اند و متخصصان زیادی را در این زمینه دارند , اکنون نیز اپل با در اختیار داشتن یکی از با مهارت ترین و با تجربه ترین افراد می تواند ضعف های خود را در زمینه فن آوری جبران کرده و حتی از رقیبان خود نیز پیشی بگیرد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

تصاویر جذاب از تماشاگران بازی های فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

بازی های فوتبال جام جهانی روسیه یکی از رویداد های بسیار جذاب در بهار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *