صفحه اصلی / اخبار فناوری / بهترین شرکت ها برای کار کردن کدام اند؟ بزرگترین کارفرمایان را بشناسید !

بهترین شرکت ها برای کار کردن کدام اند؟ بزرگترین کارفرمایان را بشناسید !

بهترین شرکت ها برای کار کردن کدام اند؟ بزرگترین کارفرمایان را بشناسید ! امروزه یکی از دغدغه های اصلی جوانان سر تا سر دنیا پیدا کردن کار مناسب با درامد مناسب است که متناسب با روحیات و علایق آن ها باشد.بر اساس آمارها و بررسی هایی که توسط شبکه ی LinkedIn بدست آمده است.

 

کدام کمپانی ها متقاضیان بیشتری برای کار کردن دارند؟

 

برخی از کمپانی ها و شرکت ها  صدر نشنین میباشند و افراد بیشتری تمایل به ثبت نام و شروع به اشتغال در آن ها دارند،بنابراین اکنون نگاه مختصری به نام و ویژگی این کمپانی ها می اندازیم:

۱.کمپانی Amazon

با توجه به رتبه ی تعیین شده برای این کمپانی توسط شبکه ی LinkedIn،و پس از برسی نظرات و پیشنهادات حدود ده میلیون کاربر در  این شبکه، محبوب ترین کمپانی برای کار کردنAmazon  نام گرفته است.کمپانی Amazon دارای ۵۶۶ هزار کارمند در سازمان خود میباشد.

۲.کمپانی Alphabet

بر اساس اطلاعات بدست آمده از شبکه ی LinkedIn ایمن کمپانی که خود زیر مجموعه ی شرکت Google میباشد، دارای ۸۰۱۱۰ کارمند است.علاوه بر این ها،اطلاعات بیشتر آمار و ارقام نشان میدهند که سالانه حدود یک میلیون تقاضا نامه ی کار در این کمپانی به آن فرستاده میشود که خود دال بر مورد پسند بودن آن در میان اکثر جوانان است.

۳. Face Book

یکی دیگر از شرکت هایی که از لحاظ دریافت تقاضا نامه برای کار و محبوبیت معروف است کمپانی Face Book است.با توجه به آمار بدست آمده و برسی نظر سنجی میلیون ها کاربر این کمپانی به دلیل فرهنگ حمایت از کارمندان خود بین جوانان و متقاضیان محبوب است.کمپانی Face Book دارای حدود ۲۵ هزار نفر کارمند میباشد.

۴.کمپانی Sales Force

آمار بدست آمده از شبکه ی LinkedIn نشان میدهد که این شرکت حدود ۳۰ هزار کارمن داشته و با توجه به محبوبیتش در میان متقاضیان،توانسته است در بین کمپانی های صدر نششین قرار گیرد.فرهنگ اساسی این کمپانی که آن را محبوب میکند پیشنهاد سهام شرکت به کارمندان میباشد که این خود فرصتی طلاییست که کارمندان را مشتاق تر و نسبت به کمپانی متعهد تر میکند.

۵.کمپانی Apple

آمار و ارقام بدست آمده حاصل از برسی حدود ده میلیون کاربر نشان داده اند که این کمپانی،به دلیل سیاست های خاص در برخود با کارمندان(از جمله تعیین حقوق برای زنانی که به تازگی زایمان کرده اند و یا اجازه ی دادن مرخصی ۱۸ هفته ای بدون کسر حقوق،مرخصی ۶ هفته ای بدون کسر حقوق و یا تعیین حقوق برای مردانی که به تازگی صاحب فرزند شده اند) بیش از پیش بر محبوبیت آن میان متقاضیان افزوده است.این کمپانی در حال حاظر حدود ۱۲۰ هزار کارمند دارد و با توجه به محبوبیت بالای آ« در لیست بهترین کمپانی های دنیا قرار گرفته است.

آیا مقاله بهترین شرکت ها برای کار کردن کدام اند؟ بزرگترین کارفرمایان را بشناسید ! برای شما مفید بود ؟امیدواریم که از مطالب زوم تک لذت برده باشید.

این مطالب را نیز ببینید!

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام چیست ؟

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام | اینستاگرام در همین اواخر شرایط بسیار متفاوتی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *