صفحه اصلی / اخبار فناوری / زمان واریز یارانه خرداد ۹۷

زمان واریز یارانه خرداد ۹۷

واریز یارانه خرداد ۹۷ : در خصوص واریز یارانه های خرداد ۹۷ ،هیچ تغییری تا کنون وجود نداشته و مطابق ماه های گذشته در تاریخ ۲۶ هر ماه ساعت ۲۴بامداد ، برای هر نفر به مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد و از همان ساعت نیز قابل برداشت می باشد.

یارانه به عنوان یک کمک از سوی دولت است که به برخی از مردم داده می شود و هدف از آن برای رفاه یک قشر خاص از جامعه و کم نمودن میزان هزینه ها می باشد.

یارانه ها

در زمان های گذشته برای اولین بار یارانه در ایران به بخش کشاورزی اختصاص داده شد که به دوران صفویه برمی گردد و بعدها به شکل های جدید و متنوعی دیگری اختصاص داده شد.

یارانه ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم هستند به این منظور که در یارانه به صورت مستقیم ، میزان هزینه های از سوی دولت برای حفظ منافع اقشار با درآمد کم برای خرید کالا یا خدمت به آنها پرداخت می شود. در یارانه به صورت غیر مستقیم ،یارانه برای یکسان نگه داشتن قیمت تولید کننده یا قیمت مصرف کننده می باشد.

یارانه می تواند تولیدی ،مصرفی ،خدماتی باشد که هر کدام از این یارانه ها تعاریف خاص خود را داشته است.

زمان واریز دقیق یارانه

واریز یارانه خرداد ۹۷ همانند ماه های گذشته در تاریخ ۲۶ ساعت ۲۴ بامداد صورت می گیرد و به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود که از همان لحظه می توانند برای دریافت آن به خودپردازها مراجعه نمایند.

تا کنون خبری در خصوص افزایش میزان یارانه خرداد ۹۷ اعلام نشده است و بدون هیچ تغییری به نسبت ماه های گذشته خواهد بود و در صورتی که دولت در این باره ، طرحی را تصویب کند یا خبری در خصوص افزایش میزان مبلغ آن بدهد ، حتما به کاربران عزیز از طریق زوم تک اطلاع رسانی خواهد شد.

برای دریافت جدیدترین ها می توانید در کانال تلگرام زوم تک عضو شوید..

این مطالب را نیز ببینید!

شهاب دادگرنژاد

شهاب دادگر نژاد یکی از کار آفرینان نمونه برتر کشوری است ، وی در حوزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *