صفحه اصلی / اخبار فناوری / زمان واریز یارانه شهریور ۹۷

زمان واریز یارانه شهریور ۹۷

پواریز یارانه شهریور ۹۷ : خبرهای در مورد یارانه ها همواره یکی از موضوعاتی بوده که عده ی زیادی به آن توجه داشته اند. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد واریز یارانه شهریور ۹۷ ، زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۷ ، اعلام زمان و ساعت واریز یارانه شهریور ۹۷ بدست بیاورید حتما ادامه این پست را به دقت مطالعه نمایید.

به احتمال زیاد یارانه نقدی شهریور ۹۷ ساعت ۲۴ در تاریخ ۲۶ شهریور ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و از همان ساعت می توانند برای برداشت آن اقدام نمایند.

مبلغ یارانه شهریور ۹۷ مانند ماه های گذشته برای هر نفر ۴۵۵۰۰تومان خواهد بود. فعلا در خصوص مبلغ یارانه ها و  زمان واریز آن ، هیچ نوع تغییری وجود نداشته است و در صورت تغییر حتما از طریق سایت ، اطلاع رسانی خواهد شد.

چند راهکار برای افرادی که یارانه دریافت نکرده اند

در ادامه به چند راهکار اشاره شده است برای افرادی که سرپرست خانوارشان را تغییر داده اند و یا یارانه خود را دریافت نکرده اند :

  • واریز مبلغ یارانه نقدی به حساب افرادی که به واسطه سامانه رفاهی ثبت نام کرده اند، صورت نگرفته و شماره حساب آنها تایید نگردیده است. اینگونه افراد باید به سازمان هدف مندی یارانه ها و یا شعبه های آن مراجعه کنند.
  • از سوی سامانه رفاهی ، اعلام شماره حساب آنها دارای اشکال بوده است ؛ این گونه افراد باید به شعبه بانک عاملی که حساب شان را افتتاح کرده اند مراجعه کنند.
  • افرادی که با سرپرست خود اختلاف داشته اند یا بد سرپرست هستند و می خواهند سرپرست خانوار شان را تغییر دهد ؛ اینگونه افراد باید به همراه مدارک خود به فرمانداری شهرستان خودشان یا شعبه های آنها مراجعه نمایند.
  • افرادی که کارت ملی نداشته اند یا بین مشخصات آن ها با اطلاعات موجود در سامانه تغییراتی وجود داشته است؛ می توانند به همراه مدارک خود به دفاتر ثبت احوال شهرستان ها و شعبات آنها مراجعه نمایند.

 

این مطالب را نیز ببینید!

۳۵.۹ میلیون دلار از سهام ساتیا نادلا در مایکروسافت به فروش رسید

ساتیا نادلا | این روزها در شرایط اقتصادی و بحران های جهانی بسیاری از افراد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *