صفحه اصلی / اخبار فناوری / زمان واریز یارانه فروردین ۹۷

زمان واریز یارانه فروردین ۹۷

واریز یارانه فروردین ۹۷ : دریافت یارانه یکی از موضوعاتی بوده که خبرهای در مورد آن برای عده ی از مردم بسیار مهم است چرا که می خواهند از تاریخ دقیق واریز یارانه مطلع باشند.

در ادامه این پست مطالبی در خصوص واریز یارانه فروردین ۹۷ ، اعلام زمان واریز یارانه نقدی فروردین ۹۷ ، زمان دقیق واریز یارانه فروردین ۹۷ مطالعه می نمایید.

در سال گذشته (۱۳۹۶) به این صورت بود که واریز یارانه در تاریخ ۲۶هر ماه به مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان به حساب سرپرست خانوار صورت گرفته است ؛آنگونه که خبرها حکایت می کند در سال جدید نیز  فرآیند واریز به همین شکل خواهد بود.

یارانه فروردین چه زمانی واریز می شود؟

امسال هم مانند سال گذشته ،یارانه به همان میزان برای افراد واریز خواهد شد و بدون تغییر می باشد. مبلغ یارانه فروردین ۹۷ ، برای هر نفر ۴۵هزار و پانصد تومان می باشد.

مبلغ یارانه برای فروردین ماه، در تاریخ ۲۶ خواهد بود که از ساعت ۲۴ نیز قابل برداشت می باشد.

واریز یارانه ها از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها ، مثل سال ۹۶ بدون تغییر واریز می شود. البته طبق آخرین اخبار یارانه ها ، میزان تعداد افرادی که جز دهک بالای جامعه محسوب می شوند ، برای دریافت یارانه کم تر شده است و مبلغ زیادتری به دهک های پایین جامعه ، اختصاص داده شده است البته به احتمال زیاد افرادی که تحت پوشش یارانه هستند ، در مبلغ دریافتی شان تغییری ایجاد نخواهد شد.

واریز یارانه فروردین ۹۷ : در ادامه این پست می توانید نظرات خود را در خصوص مبلغ یارانه ها ، میزان دریافتی های و …. با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

در سال ۹۶ ، فهرستی تهیه شد که در آن یارانه بگیران سال ۹۷ مشخص شده که در آن سازمان بهزیستی و مددجویان کمیته امداد سرفهرست دریافت یارانه بگیران هستند که تعداد این افراد تقریبا حدود هشت میلیون و سیصد هزار نفر خواهد بود.

این مطالب را نیز ببینید!

۳۵.۹ میلیون دلار از سهام ساتیا نادلا در مایکروسافت به فروش رسید

ساتیا نادلا | این روزها در شرایط اقتصادی و بحران های جهانی بسیاری از افراد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *