صفحه اصلی / اخبار فناوری / سایت ۳۰nama منحل شد ؟

سایت ۳۰nama منحل شد ؟

سایت ۳۰nama منحل شد ؟ سایت ۳۰nama یکی از سایت های ارائه کننده فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی در دنیای اینترنت بود ، وب سایت ۳۰nama با توجه به فعالیت چند ساله خود کاربران بسیار زیادی را دارا بود. اما با در نظر گرفتن حق کپی رایت و زیر پا گذاشتن حقوق مولفین برای فیلم ها و سریال های مختلفی که در این وب سایت ها ارائه می شود وب سایت  ۳۰ nama منحل گردید.

در همین راستا سایت های بسیار زیادی در حوزه دانلود فیلم و سریال بسته شدند. یکی از سایت های بسیار مشهور در عرصه فیلم و سریال سایت تاینی موویز بود که در ماه های گذشته بصورت کامل منحل گردید .  بسته شدن سایت های فیلم و سریال بصورت نوبتی در ماه های گذشته انجام گرفت.

برخی از سایت های فیلم و سریال هم برای جلوگیری از مشکلات قانونی برایشان براساس حق کپی رایت خودشان اقدام به جمع آوری سایت هایشان  کردند.

شایان دکر است سایت ۳۰nama و سایت تاینی موویز برای تمامی سریال ها و فیلم هایی که برای دانلود در سایت قرار میگرفت زیر نویس های اختصاصی ارائه می کردند.

همچنین دوبله تمامی سریال ها و فیلم های ارائه شده در تاینی موییز و سایت سی نما بصورت دوبله اختصاصی این وب سایت ها ارائه می شد.

شما هم از کاربارن وب سایت تاینی موییز یا سایت ۳۰nama بودید؟ نظرتان در مورد سایت های مذکور چی هست؟

این مطالب را نیز ببینید!

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام چیست ؟

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام | اینستاگرام در همین اواخر شرایط بسیار متفاوتی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *