صفحه اصلی / اخبار فناوری / معرفی و عرضه ی اچ تی سی یو ۱۲ صورت پذیرفت

معرفی و عرضه ی اچ تی سی یو ۱۲ صورت پذیرفت

کمپانی نام آشنای اچ‌ تی‌ سی در حال توسعه و پیشرفت تازه ترین و جدید ترین گوشی پرچم‌ دار خود از سری گوشی های یو است و بر طبق خبرات به‌ نظر می‌ رسد که گوشی جانشین مدل قبلی یعنی گوشی یو ۱۱ پلاس تا اواخر این بهار معرفی و عرضه خواهد شد. همچنین به تازگی نیز جزئیات و  مشخصات این مدل جدید به‌ دست عموم رسیده است که عرضه گوشی اچ تی سی یو ۱۲ پلاس را با پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۴۵ ساخت کمپانی محبوب کوالکام و همچنین هشت گیگا بایت رم داخلی تأیید می‌کند.

پیش از اینکه به جزئیات و مشخصات این گوشی جدید ساخت کمپانی اچ‌ تی‌ سی بپردازیم باید گفت که این کمپانی تایوانی در طول سال جاری تعداد کمتری گوشی موبایل عرضه خواهد کرد که هنوز دلیل این کار برای ما روشن نیست و همچنین از سوی کمپانی نام برده شده هم دلیل رسمی اعلام نشده است. بر طبق گزارشات و اطلاعات موجود به‌ نظر می‌ رسد که تنها یک گوشی پرچم‌ دار توسط کمپانی اچ‌ تی‌ سی عرضه خواهد شد و سایر مدل‌ هایی که توسط این کمپانی رونمایی خواهند شد از سری گوشی های میان‌ رده ای باشند.

اچ تی سی یو 12

در حال‌حاضر در بازار گوشی، گوشی دیرایز ۱۲ پلاس و دیزایر ۱۲، توسط کمپانی اچ‌ تی‌ سی به همراه گوشی یو ۱۱ آیز، U11 EYEs، به ترتیب بهترین مدل‌ های مقرون به صرفه از هر نظر و میان‌ رده ای معرفی شده اند. ضمن اینکه این کمپانی تایوانی از عرضه گوشی یو ۱۲ تا اکنون صرف‌ نظر کرده است و برای جانشین گوشی یو ۱۱ پلاس را که با نام تجاری یو ۱۲ پلاس است، ارائه می‌دهد.

با توجه به جزئیات و مشخصاتی که به تازگی از گوشی جدیدساخت کمپانی تایوانی‌ به‌ دست آمده است، گوشی پرچم‌ دار ۲۰۱۸ اچ‌ تی‌ سی با هشت گیگا بایت رم و همچنین ۱۲۸ گیگا بایت حافظه داخلی به بازار عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که فضای ذخیره‌ سازی این پرچم دار با استفاده از کارت حافظه میکرو اس‌ دی تا حدود دو ترابایت قابل افزایش خواهد بود، که این حجم از فضا برای کاربران بسیار خوشحال کننده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام چیست ؟

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام | اینستاگرام در همین اواخر شرایط بسیار متفاوتی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *