صفحه اصلی / اخبار فناوری / پخش زنده شبکه خبر

پخش زنده شبکه خبر

پخش زنده شبکه خبر : شبکه خبر شبکه های جمهوری اسلامی ایران است که با نام شبکه خبر در بین مخاطبان شناخته شده است از جمله شبکه های تلویزیونی دولتی کشور ایران بوده که مدیریت آن توسط مجموعه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد. این شبکه مانند دیگر شبکه های معروف جهان ، به پخش خبرهای کوتاه و مشروج می پردازند و همچنین برنامه های تحلیل خبری نیز از این شبکه صورت می گیرد.

 شبکه خبر

در تابستان سال ۹۲ شبکه خبر بخش شبانه روزی خودش را شروع کرده است. اداره این شبکه به واسطه معاونت سیاسی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است ولی از واحد خبر صدا و سیما جدا می باشد. علاوه بر انچه که ذکر شده ، گزارش ها و تصاویرهای ارسالی از دیگر خبرنگاران در شهرها و شهرستان و همچنین کشورهای خارجی توسط شبکه خبر پخش می گردد. به همین خاطر شبکه خبر به جز خبرنگارانی که در لندن داشته ، در دیگر شهرها بجز تهران نیز دفتر نمایندگی داشته است. برای پوشش دادن خبرهای مختلف و اتفاق ها و رخدادهای مهم ، خبرنگاران این شبکه به ماموریت های خارج از تهران نیز ارسال می شوند.

شبکه خبر در سال ۷۸ به صورت آزمایشی شروع به کار کرد و بعد از یک ماه فعالیت رسمی خود را در آذر سال ۷۸ آغاز نمود. از جمله وظایف اصلی شبکه خبر، این است که گزارش های خبری و برنامه های سیاسی را در چهارچوب خط مشی ها و ضوابط کلی سازمان صدا و سیما تنظیم نماید.

پخش زنده شبکه خبر : در صورتی که می خواهید به صورت زنده از وب ، شبکه خبر را تماشا کنید می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید: 

پخش زنده شبکه خبر : http://www3.live.irib.ir/?channel=irinn

در بیشتر نقاط کشور ایران، به واسطه فرستنده های آنالوگ و دیجیتال زمینی روی باند UHF ، این شبکه قابل دریافت می باشد.

مقالات مرتبط :

این مطالب را نیز ببینید!

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام چیست ؟

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام | اینستاگرام در همین اواخر شرایط بسیار متفاوتی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *