صفحه اصلی / اخبار فناوری / پخش زنده شبکه سه

پخش زنده شبکه سه

پخش زنده شبکه سه : یکی از پر مخاطب ترین شبکه های تلویزیون به شبکه سه سیما اختصاص داشته است که برنامه های متعدد و مهمی از این شبکه پخش می شود.

شبکه سه جمهوری اسلامی ایران در بین مردم با نام کانال سه یا شبکه سه نیز شناخته می شود.تاسیس این شبکه به سال ۷۲ با رویکرد جوان برمی گردد که در این زمان توانسته است به جذب مخاطبان زیادی بپردازد.

پخش زنده شبکه ۳

شبکه سه دارای شش گروه مختلف می باشد که شامل گروه سیاسی، گروه فرهنگ و معارف، گروه ورزش و تفریحات سالم، گروه اجتماعی واقتصادی، گروه دانش و گروه فیلم و سریال است. هر کدام از این گروه ها برنامه ها و فیلم های مختلفی را اماده می کنند و برای تماشای مخاطبان به نمایش می گذارند.

گروه ورزش به عنوان اصلی ترین گروه شبکه سه است که شاید بیشتر مخاطبان شبکه سه را با این گروه بشناسند. رقابت های ورزشی مهم در ایران و جهان از طریق شبکه سه پخش می گردد.

از جمله مهم ترین برنامه های ورزشی شبکه سه می توانیم به برنامه ۹۰ ، بیست چهارده ،فوتبال برتر ،رخصت، توپ و تور، گزارش ورزشی ،همگام با ورزش و … اشاره کرد.

پخش زنده شبکه سه : در صورتی که نمی توانید به صورت مستقیم شبکه یک را تماشا کنید ، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

پخش زنده شبکه سه : http://www.tv3.ir/live

امروزه به دلیل زندگی های آپارتمان نشینی ، بیشتر کودکان به جای سرگرمی های فیزیکی از تلویزیون استفاده می کنند و شاید چندین ساعت با این وسیله سرگرم باشند پس مهم است که آنها در چنین زمانی به تماشای چه شبکه ی یا برنامه ی پرداخته اند. البته گاهی متاسفانه دیده شده که کودکان به تماشای برنامه های می نشیند که اصلا مناسب سن آنها نیست و این موضوع حتما باید از سوی والدین برای کودکان و نوجوانان کنترل شود.

مقالات مرتبط :

این مطالب را نیز ببینید!

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام چیست ؟

تلویزیون اینستاگرام | IGTV اینستاگرام | اینستاگرام در همین اواخر شرایط بسیار متفاوتی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *