صفحه اصلی / اخبار فناوری / تاریخ امروز (معرفی بهترین ابزار برای دانستن تاریخ امروز)

تاریخ امروز (معرفی بهترین ابزار برای دانستن تاریخ امروز)

تاریخ امروز (معرفی بهترین ابزار برای دانستن تاریخ امروز) : امروزه مشغله های فکری و ذهنی آنقدر زیاد شده است که گاهی برخی از ما تاریخ روز را فراموش می کنیم که در چنین شرایطی کافیه یک سایت خوب را بشناسیم.

سایت http://www.time.ir/ یکی از بهترین سایتهای است که ساعت و تقویم ایران را به شما نشان میدهد. زمانی که وارد سایت time می شوید ، ساعت دقیق ایران را مشاهده می کنید و همچنین اوقات شرعی تمامی شهرها در سمت چپ برای شما نشان داده می شود که می توانید استان و شهر مورد نظر را انتخاب کرده تا اوقات شرعی شهرموردنظر را مشاهده نمایید.

ساعت و تقویم

در سایت مذکور ، علاوه بر اینکه شما می توانید ساعت را به صورت دقیق مشاهده کنید، تاریخ و مناسبت های ماه نیز در قسمت زیرین ساعت به صورت کامل برای شما نمایش داده می شود. (اگر نیاز دارید که ماه های بعدی یا قبل را در تقویم مشاهده نمایید کافی است  بر روی گزینه های ماه قبل یا ماه بعد کلیک نمایید).

یکی از قابلیت های مهم این وب سایت تبدیل تاریخ است که شما می توانید از آن استفاده نمایید. برای استفاده از تبدیل تاریخ باید نوع تبدیل را مشخص کنید و بعد روز، ماه ، سال و در نهایت گزینه تبدیل را کلیک نمایید.

تاریخ امروز

تاریخ امروز (معرفی بهترین ابزار برای دانستن تاریخ امروز) : یکی از بهترین وب سایت های که می تواند تاریخ امروز را همراه با جزئیات دقیق برای شما به نمایش بگذارد، وب سایت http://www.time.ir است.

هر بار که برای مشاهده تاریخ و زمان به این وب سایت مراجعه می کنید می توانید یکی از متن ها یا جملات افراد مشهور و معروف را نیز مشاهده نمایید.

“برای کشف اقیانوسهای جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید؛ این جهان ، جهان تغییر است نه تقدیر؛ لئو تولستوی “.

این مطالب را نیز ببینید!

تعداد کاربران تلگرام به چه میزان کاهش داشته؟!

کاهش تعداد کاربران تلگرام | یکی از اعضای نظارت مجلس در شورای عالی فضای مجازی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *