صفحه اصلی / اخبار فناوری / تصاویر رنگ طلایی آیفون ۱۰ منتشر شد

تصاویر رنگ طلایی آیفون ۱۰ منتشر شد

یکی از سیاست های کمپانی این است که پس از معرفی گوشی های هوشمند خود تصمیم می گیرد که یک سری تغییرات در رنگ آیفون های خود ایجاد نماید تا بتواند تمامی کاربران را به سمت خود جلب نماید و همه ی افراد را از دستگاه های خود راضی نگه دارد. این سیاست بازخورد های بسیار مناسبی را برای افراد رقم زده است و توانسته است در این سال ها مشتریان زیادی را با تغییر رنگ دستگاه های خود جذب کند.

آیفون 10

سال گذشته در زمان معرفی آیفون ۱۰ خبری از رنگ طلایی این گوشی هوشمند نبود ولی آیفون ۸ و ۸ پلاس در زمان معرفی نیز به رنگ طلایی وجود داشتند؛ اکنون با توجه به تصویری که از سوی مک رامرز منتشر شده است، گویا زمان معرفی رنگ طلایی این گوشی هوشمند نزدیک است. کمپانی اپل به تازگی از رنگ قرمز آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رونمایی به عمل آورد و با تغییر جنس بدنه از فلز به شیشه جذابیت بسیار بالایی را برای این گوشی به ارمغان آورد.

رنگ طلایی در گوشی های هوشمند کمپانی اپل به خصوص در آیفون ۸ و ۸ پلاس طرفداران بسیاری داشته است و پیش بینی می شود که این رنگ در گوشی های آیفون ۱۰ کمپانی اپل نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا خواهد کرد و به نوعی کاربران را وسوسه می کند تا رنگ طلایی این گوشی هوشمند را تهیه کنند. بر اساس تصاویری که منتشر شده است به نظر می رسد که این رنگ از آیفون ۱۰ به تاییدیه ی FCC رسیده است و باید در آینده ای نزدیک منتظر معرفی رسمی این گوشی هوشمند باشیم با رنگ طلایی باشیم.

آیفون 10

هنوز اطلاعاتی درخصوص قیمت رنگ طلایی آیفون ۱۰ در دسترس نیست ولی قطعا در زمان معرزفی رسمی اطلاعات کامل قیمت این گوشی پرطرفدار منتشر خواهد شد. اکنون دیدگاه شما در خصوص رنگ طلایی این گوشی هوشمند چیست؟ آیا شما نیز برای خرید این گوشی هوشمند اشتیاق دارید؟

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *