صفحه اصلی / اخبار فناوری / دانلود فیلتر شکن تلگرام ؛ جمله برای فریب مردم !

دانلود فیلتر شکن تلگرام ؛ جمله برای فریب مردم !

دانلود فیلتر شکن تلگرام ؛ جمله برای فریب مردم ! : با فیلتر شدن تلگرام ، دانلود فیلتر شکن تلگرام یکی از موضوعاتی است که بسیاری از کاربران تلگرام به دنبال آن خواهند بود ، اما متاسفانه در این میان افرادی هستند که از وضعیت موجود مردم سو استفاده می نمایند، از این رو عواقب استفاده از فیلتر شکن برای تلگرام می تواند جبران ناپذیر باشد.

هم اکنون بسیاری از کلاهبرداران و کسانی که به دنبال سو استفاده از کاربران تلگرام هستند ، می توانند از این موقعیت برای کسب درآمد های غیر مجاز اقدام نمایند.

مشکل دانلود فیلتر شکن تلگرام

ارائه دانلود فیلتر شکن برای تلگرام می تواند با ارائه نرم افزار های مخرب باعث ایجاد مشکلات حاد برای شما شود. نرم افزار هایی که می تواند باعث فاش شدن اطلاعات کاربری شما برای تولید کننده نرم افزار فیلتر شکن باشد. از این رو از دانلود فیلترشکن برای تلگرام از سایت ها و کانال های ناشناس جدا خودداری نمایید.

شاید برای دسترسی به اطلاعات شما در تلگرام ضروری باشد اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که با استفاده از نرم افزار های فیلتر شکن ناسالم می تواند تمامی اطلاعات بانکی – اطلاعات شخصی شما را در اختیار افراد غیر مجاز قرار دهد.

در کنار تمامی این موارد ، این نکته را هم در نظر داشته باشید به دستور قضایی برای فیلترینگ تلگرام ، نحوه فیلترینگ تلگرام بگونه ای خواهد بود که حتی دسترسی به تلگرام توسط نرم افزار های فیلتر شکن تلگرام هم امکان پذیر نخواهد بود.

با تمامی اوصاف ، اگر دسترسی به تلگرام برای همیشه قطع گردد ، کاربران این شبکه اجتماعی در ایران به اجبار از شبکه های اجتماعی دیگر باید استفاده نمایند.

مشابه با همین روال فیلتر شدن تلگرام ، در سال های گذشته فیلترینگ شبکه های اجتماعی فیسبوک  و توییتر هم دقیقا مشابه با همین فیلترینگ بود. با فیلترینگ فیسبوک کاربران به سمت نرم افزار هایی همچون اینستاگرام و شبکه های اجتماعی خصوصی مثل تلگرام رو آوردند ، به نظر شما با فیلتر شدن تلگرام و باز نشدن تلگرام حتی با نرم افزار فیلتر شکن تلگرام ، مردم از کدام شبکه اجتماعی استفاده خواهند کرد؟

ضمنا قبلا هم اخباری در مورد مشکلات و عواقب فیلتر شکن در زوم تک نوشته شده بود که حتما بخوانید :

این مطالب را نیز ببینید!

افزوده شدن قابلیت های جدید به Note Pad ویندوز ۱۰

Note Pad ویندوز ۱۰ | یکی از اتفاقاتی که این روزها در عصر دیجیتال در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *