صفحه اصلی / اخبار فناوری / نگاهی به آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege بهمراه محوریت تعادل سازی اپراتور ها

نگاهی به آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege بهمراه محوریت تعادل سازی اپراتور ها

همانطور که همه ما می دانیم، بازی Rainbow Six Siege “رینبو سیکس” یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین و اکشن برای انواع کنسول ها مانند ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر می باشد.

در اواخر این ماه، شاهد منتشر شدن آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege از سوی سازنده بودیم. خیلی از کاربران انتظار داشتند محتوای جدید بهمراه اپراتور های جدیدتر به بازی اضافه شود، اما اینطور پیش نرفت و یک سری تغییراتی در بازی انجام یافت! این تغییرات را می توانیم تعادل سازی اپراتور ها، و ضعیف شدن قابلیت های چند اپراتور را نام ببریم.

یکی از اپراتور هایی که در آپدیت جدید این بازی ضعیف شده است، اپراتور لیون می باشد! اپراتور لیون، دارای یک پهباد شخصی است که در آپدیت سری قبلی، می توانست بازیکنان را کاملا شناسایی کند اما در آپدیت جدید بازی، اگر بازیکن پهباد لیون را مشاهده کند، پهباد دیگر قادر به حرکت نیست! همچنین، تعداد دفعات امکان استفاده از پهباد لیون ۳ بار بود که در آپدیت جدید بازی، تبدیل به ۲ بار شده است و حالت Cooldown آن از ۱۰ ثانیه به ۲۰ ثانیه تغییر کرده است.

آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege

از دیگر تعادل سازی های اپراتور های بازی، می توانیم به تعادل سازی اپراتور شیلد بلیتز اشاره کنیم، که محدوده و شارژ آن کاهش پیدا کرده است. همچنین کلیمور هیبانا از بازی حذف شده است و Breaching Charge به جای آن آمده است. ناگفته نماند که Magpie های جاگر، قادر به نابود سازی گلوله های X-KAIROS اپراتور هیبانا نیستند! بعضی از کاربران معتقدند، در آپدیت جدیدتر بازی، دو اپراتور جدید که شخصیت ایتالیایی دارند، با نام Alibi و Maestro به بازی اضافه خواهند شد، اما خب صحت این خبر هنوز توسط کمپانی سازنده تایید نشده است و ممکن است باز هم مانند الان، در آپدیت بعدی شاهد یک سری تغییرات جزئی باشیم!

منبع: زوم تک

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *