صفحه اصلی / اخبار فناوری / بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی + دانلود

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی + دانلود

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی + دانلود : همانطور که می دانید امروزه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یکی از نیازهای اصلی برای بسیاری از افراد به شمار می رود. خوشبختانه دیگر مانند گذشته ها نیست که فقط برای یادگیری زبان انگلیسی باید به آموزشگاه ها و معلم های خصوصی مراجعه کنیم بلکه اپ های زیادی طراحی شده اند که می توانند یک مکمل خوب در یادگیری زبان انگلیسی برای شما به شمار بروند.

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی : در ادامه این پست به بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی + دانلود اشاره شده است. با ما همراه شوید…

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی DUOLINGO

یکی از بهترین اپ های که می تواند در چنین شرایطی به کمک شما بیاید DUOLINGO  می باشد. این اپ درس های زبان را به صورت های کوچکی برای شما تقسیم بندی کرده است که در واقع در زمان یادگیری و آموزش نوعی بازی را برایتان به وجود می آورد. روند یادگیری و آموزش در این آپ برای مخاطبان بسیار جذاب است.

اپلیکیشن DUOLINGO

در اپ DUOLINGO قابلیت های زیادی برای شما وجود دارد که یکی از آنها شنیدن فایل صوتی است. شما می توانید حتی سرعت این فایل صوتی را آهسته تر کنید تا تلفظ دقیق کلمات را متوجه شویم. در این اپلیکشن  کلمات در حوزه های مختلف تقسیم بندی شده اند و البته تقسیم بندی از نظر دستوری نیز وجود داشته است که کار را برای افراد آسان تر می کند.

دانلود : اپ استور

دانلود : گوگل پلی

 

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی TANDEM

دومین اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را به شما داریم TANDEM  می باشد که مخاطبان زیادی را به خود در حیطه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی جذب کرده است. این اپ امکانی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند با افرادی که زبان مادریشان انگلیسی است به ارتباط و گفتگو بپردازند. اینکار از طروق مختلفی مانند چت ویدیویی ، فایل های صوتی و متن صورت می گیرد.

TANDEM

برای شروع با این اپ باید صبر کنید تا اپ شما را بررسی نماید و متناسب با سطح شما ، یک نفر را پیدا نمایید و فرآیند آموزش را آغاز کنید. در رابطه با این اپ فراموش نکنید که می توانید هزینه کنید و از یک معلم حرفه ی بهره مند شوید.

برای اینکه در TANDEM ثبت نام نمایید باید از حساب کاربری گوگل و فیس بوک خود استفاده نمایید.

دانلود : اپ استور 

دانلود : گوگل پلی 

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی BABBEL

این اپلیکیشن به چندین درس تقسیم بندی شده است که هر کدام بین ده تا پانزده دقیقه زمان نیاز داشته است و هر کدام از این دروس برای سطح های مختلفی هستند.شما می توانید در این آپ کلمه ها و عبارت های مختلفی را یادبگیرید و البته یکی از قابلیت های منحصر به فرد این اپ ، درخواست تلفظ کلمات از شما است و همچنین جمله سازی کردن مناسب توسط کاربر از مواردی می باشد که در این اپلیکیشن وجود داشته است.

BABBEL

در رابطه با این اپ فراموش نکنید که نمی توانید به صورت کامل رایگان از آن استفاده نمایید و باید پول پرداخت نمایید.

دانلود : اپ استور 

دانلود : گوگل پلی 

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی BUSUU

این اپیلیکیشن کاربران زیادی داشته است و می توانید به دسته بندی درسی آن توجه کنیم که بسیار کامل است همچنین طراحی فوق العاده ی آن نظر هر کاربری را به خود جذب می کند.

این اپ برای یادگیری کاربران و آموزش دقیق و تلفظ و همچنین نکات دستوری از تمرین و فلش کارت ها استفاده می کند که راهکار مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی به شمار می روند.

اگر از افرادی هستید که قصد سفر دارید در رابطه با یادگیری تان نیازی نیست نگران باشید چون این اپ ، تقسیم بندی های را مخصوص سفر آماده کرده است.

 BUSUU

در آخر باید بدانید که اپ BUSUU این امکان را برایتان فراهم نموده تا اگر نیاز به گفتگو با افرادی دارید که زبان مادریشان است بتوانید اشکالات خود را برطرف نمایید. نیازی نیست همیشه  به اینترنت متصل باشید چون در  BUSUU بخش آفلاین نیز وجود داشته است.

دانلود : اپ استور 

دانلود : گوگل پلی 

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *