صفحه اصلی / اخبار فناوری / مراسم «میز استخدام» دانشگاه شریف با حضور ایرانسل برگزار شد

مراسم «میز استخدام» دانشگاه شریف با حضور ایرانسل برگزار شد

 مراسم «میز استخدام» در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف با حضور ایرانسل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه، مراسم میز استخدام دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف، با هدف افزایش ارتباط دانشگاه با شرکت‌های فعال و همچنین بهبود همکاری متقابل در آینده برگزار شد تا فرصتی فراهم شود که متقاضیان همکاری با ایرانسل از نزدیک با فرصت‌های شغلی بزرگترین اپراتور دیتای کشور آشنا شوند.

این رویداد برای نخستین‌بار در ایران و با ساختاری تحت عنوان   On-Campus Recruitmentبرگزار شد. در این ساختار موقعیت‌های شغلی شرکت‌ها و سازمان‌های حاضر پیش از برگزاری رویداد اطلاع رسانی شده و کارجویان پس از بررسی موقعیت‌های شغلی موجود درخواست خود را برای موقعیت یا موقعیت‌‌های مورد نظر ثبت می‌کنند. در روز رویداد تیم مصاحبه کننده به همراه تعدادی از مدیران شرکت با حضور در محل برگزاری این مراسم به مصاحبه اولیه با کارجویان منتخب می‌پردازند.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور همواره از همصحبتی و همکاری با فارغ التحصیلان و دانشجویان در رشته‌های گوناگون با هدف همکاری مستمر استقبال کرده است.

پیش از این، در اسفندماه سال گذشته نیز ایرانسل به عنوان یکی از برگزار کنندگان نمایشگاه ملی کار ایران در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفت و گوی تهران حضور داشت.

 

/پایان خبر/

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین بازی PS4 را بشناسید

اگر از جمله افرادی باشید که اخبار بازی های منحصر به فرد کمپانی های بازی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *