صفحه اصلی / اخبار فناوری / نگاهی به بازی The Forest جنگل

نگاهی به بازی The Forest جنگل

بازی The Forest یکی از جدیدترین بازی های فروشگاه استیم می باشد که در سبک Open world “جهان آزاد” و اکشن و بقا می باشد که توسط شرکت Endnight Games Ltd ساخته و منتشر شده است.

بازی The Forest حالت اول شخص دارد و شما در یک شخصیت بازمانده از یک سقوط هواپیما هستید. هنگامی که هواپیما سقوط می کند، شما و بهمراه یک نفر دیگر، تنها بازمانده آن سقوط هستید. پس از سقوط، خودتان را در یک جنگل مرموز میابید که همه چیز آن عجیب غریب است. در بازی The Forest شما باید تلاش کنید تا زنده بمانید. روز ها و شب ها، موجودات خطرناکی در کمین شما هستند تا فرصتی پیدا کنند که شما را نابود سازند. شما باید، با استفاده از آیتم هایی که در جنگل پیدا می کنید، وسایل جنگی و دفاعی برای خودتان بسازید. باید در بازی، اکتشافات جدیدی را انجام دهید و اسرار مرموز را کشف کنید.

در بازی، باید برای خود پناهگاهی را دست و پا کنید. می توانید با قطع کردن و جمع آوری چوب درختان، برای خود دیوار دفاعی درست کنید. با دیوار هایی که می سازید، می توانید قلعه دفاعی خود را برپا کنید. در شب های سرد، می توانید از آتش برای گرم کردن و یا پختن غذا استفاده کنید. تله گذاری در بازی بسیار مهم می باشد، زیرا تنها تله می باشد که می تواند یک محیط امن را برای شما مهیا کند.

موجوداتی که در بازی به شما حمله می کنند، معمولا موجودات انسان نما هستند، اما دچار تغییرات ژنتیکی شده اند و فقط به دنبال فرصتی برای پیدا کردن طعمه خود هستند. این نوع موجودات، دشمن اصلی شما در بازی هستند، بعضی از آن ها بسیار غول پیکر می باشند و تنها یک سلاح برای کشتن آن ها کافی نیست! هنگامی که توسط این موجودات محاصره شدید، تنها راهی که برای زنده ماندن دارید، این است که فرار کنید! تا جایی که می توانید بدوید تا جان خود را نجات دهید.

اگر علاقمند به بازی های بقا، اکشن و جهان آزاد هستید که بتوانید آن را به صورت اول شخص بازی کنید، بی شک می توانید به سراغ بازی The Forest بروید. نظر شما راجب این بازی چیست؟!

تصاویری از محیط بازی:

منبع: زوم تک

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *